Header_1718_11.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_05.jpg Header_1718_07.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_02.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_03.jpg
Junioren A
MA1
18:00 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Robbert van de Peppel
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:30 - 20:00
2 - AB
Trainer(s)
Elin van Erk
Opmerkingen
MB2
19:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Karel Houting
Opmerkingen
Junioren C
MC1
16:30 - 18:00
1 - CD
Trainer(s)
Robbert van de Peppel
Opmerkingen
MC2
17:00 - 18:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MC3
17:30 - 18:30
3 - CD
Trainer(s)
Alexander Renaud
Opmerkingen
MC4
16:30 - 17:30
2 - CD
Trainer(s)
Julius Dirkse van den Heuvel
Opmerkingen
MC5
16:30 - 17:30
3 - AB
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
MC6
16:30 - 17:30
3 - CD
Trainer(s)
Yasmine Tonningen
Opmerkingen
MC7
17:30 - 18:30
4 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
MC8
17:30 - 18:30
4 - AB
Trainer(s)
Mats Kruis
Opmerkingen
Junioren D
MD1
17:00 - 18:30
2 - AB
Trainer(s)
Elin van Erk
Opmerkingen
MD2
15:30 - 16:30
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MD3
15:30 - 16:30
3
Trainer(s)
Rutger Post
Opmerkingen
MD4
15:30 - 16:30
2 - CD
Trainer(s)
Lars Wieten
Opmerkingen
MD5
15:30 - 16:30
3
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
MD6
15:30 - 16:30
3
Trainer(s)
Yasmine Tonningen
Opmerkingen
MD7
16:30 - 17:30
4 - AB
Trainer(s)
Mats Kruis
Opmerkingen
MD8
16:30 - 17:30
4 - CD
Trainer(s)
Rutger Post
Opmerkingen
Senioren
H1
20:00 - 22:00
1
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
20:00 - 21:30
2 - AB
Trainer(s)
Thomas Vis
Opmerkingen
JA2
20:30 - 21:30
2 - CD
Trainer(s)
Thom Fokker
Opmerkingen
JA3
18:30 - 20:00
4 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
JA4
19:30 - 20:30
3 - CD
Trainer(s)
Thom Fokker
Opmerkingen
Junioren B
JB1
17:30 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Pieter Paul Houting
Opmerkingen
JB3
18:30 - 19:30
4 - AB
Trainer(s)
Ruud van Vuuren
Opmerkingen
JB4
18:30 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Frederique Scholte
Opmerkingen
JB5
19:30 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Ruud van Vuuren
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:30
1 - AB
Trainer(s)
Florijn Perdok
Opmerkingen
Junioren D
JD1
15:30 - 17:00
2 - AB
Trainer(s)
Thom Fokker
Opmerkingen
JD2
15:30 - 17:00
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Keepers
17:30 - 21:30
3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Sponsors
H1 - ZwartWit
zondag 19-5 thuis om 14:45 info
D1 - Oefenwedstrijd
donderdag 15-8 thuis om 20:00 info
Agenda
19-5 Shoot Out clubkampioenschappen
20-5 Jeugdtafel
22-5 Training NL55
27-5 Bestuursvergadering
29-5 Sportdag Larense Montessori Schoo...


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Steven Bres
Sanneke van Duijn
Perle Hofmans
Floris Melssen
Lemar Ruiter
Tije Schilp