Header_1718_03.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_07.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_02.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_05.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_13.jpg

Winnaars bokalen

De Pullenclub
De onderstaande personen hebben zich verdienstelijk gemaakt voor de vereniging en zijn hiervoor in het betreffende jaar door het bestuur benoemd tot lid van de Pullenclub.

1967 P. Boomsma 1968 R.H. Piper
1968 F. de Greve 1968 Mw. M.D. Alsbach
1969 P. van Vliet 1969 C.W. van Stapele
1969 K.D. van Weel 1971 J.H.F. Klarenbeek
1971 G. van Dijkum 1973 J.C. Bouwmeester
1974 C.H.M. Thole 1974 Mw. J. Langeveld- Bakker
1974 C.M. Kranenberg 1974 E. Kuurstra
1975 Mw. A. Kranenberg- de Vlaming 1975 Mw. A. Siegers- Ploeger
1975 J.W. Jonker 1976 Mw. M. Jeltes- Kamerling
1976 D.P.C. Posthumus Meyes 1977 E.N. Bakker
1977 Mw. M. Gonzales- Groenewegen 1978 Mw. Y.H. Willeumier-Alberdink Thijm
1978 A.C.H. Gouka 1979 R.H. van Ede
1979 E.A. ter Meulen 1980 A. Nicolai
1980 Mw. D.E.M. Vallinga- Wareman 1982 D. Aaftink
1982 F.A.W.M. Sträter 1983 Mw. T.H. Arnoldus- van Leeuwen
1983 Mw. E. van Moppes- Blekxtoon 1983 Mw. S. Kreyenbroek
1983 G.S.J. Bunnik 1983 P. Dierdorp
1983 A. van de Bunt 1983 J.F. van den Wall Bake
1983 M.P.J. Notten 1984 W. Kemps
1985 P.M. van Ede 1985 A.E. Stoffel
1985 C. Groenewegen 1985 R.J. Muller
1986 Mw. G. Aardenburg- Smits 1986 Mw. M.V.M. Gustafsson- Laumans
1986 E.B. de Vries 1986 H.C.J.M. van der Meulen
1986 A. Kalff 1986 E.E. Geelhuyzen
1986 J.W.P. Haanappel 1986 J.Th. Bölger
1987 P.R. Leopold 1987 Mw. R. Volkers- Snoeker
1987 P.W.M.M. Maassen 1987 R. Roodhuyzen de Vries
1988 E.P. Mouissie 1988 W.M.Th. Adriaansens
1988 C. Boonen 1988 Mw. S. Jiskoot
1988 Mw. I. van Mancius- Menke 1988 P.G.J. de Vries
1988 W.B. de Jong 1990 Mw. A.M. Mouissie- Roose
1990 F.W.J.M. van de Sande 1991 P. Lindeman
1993 Mw. A. Voigt- Jiskoot 1994 Mw. E. Bunschoten
1996 P.A. Rahusen 1997 W.J. Vaal
1997 Mw. A.S.E. Elias- Birnie 1997 Mw. C.M. de Vrieze- Greebe
1998 R. Maissan 1998 Mw. D. Rethmeier- Marres
1999 E.F. van Nierop 2000 Mw. E. Maissan
2000 Mw. M.J. van Halder- Dekker 2001 Mw. S. de Jong
2001 B. Bendel 2001 N. Kroeze
2001 Mw. F. Groenewegen 2001 Mw. F. van de Kieft
2001 D. van Mancius 2002 M.H. Oortman Gerlings
2004 T. de Lanoy Meijer 2004 F.A. Hessing
2005 D. van Weel 2006 Mw. H. Smabers
2008 J. Leufkens 2008 R.E. Breitenstein
2008 Mw. B. Dooijer 2009 Mw. D. Mouissie
2010 Mw. S. Romkes 2010 W. van der Walle
2013 R. Albers 2014 Mw. F. Citroen
2014 S. Westra 2014 P. Beringer
2015 Mw. L. Smabers 2015 Mw. L de Vries
2015 M. Somer 2015 A.P. van Someren Gréve
2015 Mw. J.W.M. Gesink 2016 Mw. P. Scheringa
2016 Mw. S. Pelsma
2016 P.H. Oyens
2016 A. van Mancius

2016 Y.A.T. Koppers

2016 Mw. M.H.M. de Koning-Orlandini
2017 Mw. J. Hentenaar
2017 Dhr. B. van der Marel
2017 Mevr. E. Rahusen
2017 Mevr. A. Grijpma
2017 Mevr. F. Groenewegen
2017 Mevr. C. Snoodijk


Bookum Bokaal
Prijs voor het 'Most Ladylike Team'

1967 Dames 1 1968
1969 1970 Dames 5
1971 Dames 4 1972 Dames 1
1973 Dames Veteranen 1974 Dames 3
1975 Dames 5 1976 Dames 1
1977 1978 Dames 2
1979 Dames 2 1980 Dames 4
1981 Dames Veteranen C 1982 Dames 1
1983 Dames 1 1984 Dames 1
1985 Dames 2 1986 Dames 3
1987 1988
1989 1990
1991 1992 Dames 6
1993 Dames 2 1994 Dames 4
1995 Dames Veteranen A 1996 Dames 3
1997 Dames 1 1998 Dames 4
1999 Dames Veteranen A 2000 Dames Veteranen
2001 Dames 1 2002 Dames Veteranen C
2003 Dames Veteranen B 2004 Dames 1
2005 Dames 3 2006 Dames 2
2007 Dames 3 2008 Meisjes A5
2009 Dames 4 2010 Dames Veteranen B
2011 Dames 1 2012 Dames 1
2013 Meisjes A6 2014 Dames Veteranen A
2015 2016 Jong Dames 1
2017 Dames 2

Dick Loggere Schaal
Prijs voor het meest verdienstelijke lid van Heren 1

1961 Henk Bleekemolen 1962 Jan Willem van Erven Dorens  
1963 Charles Marres 1964 Rob Piper
1965 Charles Marres 1966 Klaas Gouka
1967 Konne Marres 1969 Jan Piet Fokker
1973 Coen Kranenberg 1974 Kik Thole
1975 Sander Friedhof 1976 Lex Bouwmeester
1977 Bob van Hellenberg Hubar 1978 Frank van Hussen
1979 Frits Sträter 1980 Paul Leopold
1981 Wim Kemps 1982 Eelco de Vries
1983 Robin Roodhuizen de Vries 1984 Pieter van Ede
1985 Hans Bouwmeester 1986 Gijs van Dijkum
1987 Jan Verboom 1988 George Scot
1991 Fulco van Kooperen 1992 Thijs van Kuppeveld
1993 Aldo Veenstra 1995 Jack Jonker
1996 Maarten Hak 1997 Maarten Hak
1998 Dries Jan Snoodijk 1999 Jeroen Boomsma
2000 Norbert Nederlof 2001 Jeroen Boomsma
2002 Alexander Robert 2003 Diederik van Weel
2004 Floris Loeff 2005 Nanno Kroeze
2006 Michiel Jiskoot 2007 Matias Camareri
2008 Yvonne Lodewijkx 2009 Martijn de Jager
2010 Salman Akbar 2011 Roderik Huber
2012 Mariette Konijn 2013 Martijn de Jager
2014 Elske Rahusen 2015 Luca van der Linden
2016 Robbert van de Peppel 2017 Lars Heerink

Van Ede Beker 
Prijs voor de meest veelbelovende jeugdspeler van Laren

1987 David Samama 1988 Marlies Schut
1989 Hugo Landman 1990 Harko van Weel
1991 1992 Myrna Veenstra
1993 Friso Jiskoot 1994 Martijn de Jager
1995 Monique de Greve 1996 Eveline Wisse Smit
1997 R.J. Drooglever Fortuyn
1998 Vincent van de Peppel
1999 Janneke Wolters
2000 Michael Reibestein
2001 Wouter Jolie
2002 Marije Jonkhart
2003 Roby de Jong
2004 Sander van Someren Gréve
2005 Rikkert Ossendorp 2006 Thomas van Breen
2007 Roderick Musters 2008 Martijn Havenga
2009 Michiel Peters 2010 Macey de Ruiter
2011 Lisanne de Lange 2012 Anne Veenendaal
2013 Pieter Paul Houting 2014 Daan Konijn
2015 Jordi Schramel 2016 Sophie Goorhuis
2017 Ties Klinkhamer

Olga van Riel Beker
Meest waardevolle vrijwilliger bij de jeugd

2007 Erik van der Kruk 2008 Chawn Foaden
2009 Jacqueline Gesink 2010 Derk Gillis
2011 Liesbeth de Vries 2012 Carina Breitenstein
2013 Frits Berends  2014 Silvia Pelsma
2015 Peter Broekman en Maurits Claassen 2016 Monique Mol
2017 Carry Fransen

Klaas Gouka Bokaal
Prijs voor het meest verdienstelijke lid van Dames 1

1991 Tjitske Grijpma 1992 Charlie van Lennep
1993 Frederiek Grijpma 1994 Ellen Gielen
1995 Astrid Leurs 1996 Fleur van de Kieft
1997 Minke Smabers 1998 Margriet Kragten
1999 Lieke Smabers 2000 Mieketine Wouters
2001 Ank Mouissie 2002 Sabine Romkes
2003 Kim Lammers 2004 Hanneke Smabers
2005 Janneke Buiteman 2006 Wieke Dijkstra
2007 Familie Gouka 2008 Mashall van Basten Batenburg
2009 Paul Langerak 2010 Joyce Sombroek
2011 Willemijn Bos 2012 Naomi van As
2013 Renske van Geel  2014 Juliette Hentenaar
2015 Jet de Graeff 2016 Fieke Burggraaf-Holman
2017 Laurien Leurink

Horsman Beker
Prijs voor de beste commissie van het seizoen

1969 F. van Kesteren 1970 Jeugdbestuur
1971 Bully Scherts Team 1972 Clubhuis
1973 E. Mackay 1974
1975 Jeugd Jongens A 1976 Inrichtingscommissie
1977 Jeugdbestuur 1978 Bully Scherts Team
1979 Scheidsrechterscommissie 1980 Bully Scherts Team
1981 Jeugdorganisatie 1982 Barcommissie
1983 1984
1985 Barcommissie 1986 Erik Kuurstra
1987 Piet Mouissie 1988 Bully Scherts team
1989 1990 Club Shop
1991 1992 Sponsorcommissie
1993 Scheidsrechterscommissie 1994 Lustrumcommisie
1995 Materiaalcommisie 1996 Jeugdbestuur
1997 Jeugdtafel 1998 Barcommissie
1999 Lustrumcommissie 2000 Bully Schertscommissie
2001 Groepsleiders 2002 Aangepast Hockey
2003 Evenementen/Bouw voor Blauw 2004 Europacupcommissie
2005 Materiaalcommissie 2006 Zaalhockeycommissie
2007 Arbitrage jeugd 2008 Arbitrage jeugd
2009 Lustrumcommissie 2010 Sponsorcommissie
2011 Elvira en Eline Tibboel 2012 Herold van den Berg
2013 Infotafel, Diana van Oosterhout 2014 Lustrumcommissie en Veilingdinercommissie
2015 Mariëtte de Koning en Veronique Beerkens 2016 Jeugdtafel
2017 Anti Pest Commissie


Klaas de Jong Beker
Prijs voor het beste jongensteam van het seizoen

1965 Jongens A 1966 Jongens K
1967 Jongens C1 1968 Jongens A1
1969 Jongens A1 1970 Jongens B1
1971 Jongens A1 1972 Jongens B4
1973 Jongens C1 1974 Jongens D3
1975 Jongens C-groep 1976 Jongens A1
1977 Jongens C2 1978 Jongens D1
1979 Jongens C4 1980 Jongens A3
1981 Jongens A1 1982 Jongens A1
1983 Jongens A1 1984 Jongens A1
1985 Jongens B1 1986 Jongens B1
1987 Jongens A1 1988
1989 Jongens C1 1990
1991 1992
1993 Jongens B4 1994 Jongens C4
1995 Jongens A5 1996 Jongens C2
1997 Jongens B1 1998 Jongens C1
1999 Jongens A4 2000 Jongens A1
2001 Jongens C1 2002
2003 Jongens A2 2004 Jongens A1
2005 Jongens A1 2006
2007 Jongens A5 2008 Jongens B1
2009 Jongens C1 2010 Jongens B3
2011 Jongens A3 2012 Jongens D1
2013 Jongens B5 2014 Jongens D6
2015 Jongens B3 2016 Jongens B1
2017 Jongens B7

Kick Overhoff Beker
Prijs voor het beste meisjesteam van het seizoen

1967 Meisjes A1 1968 Meisjes B1
1969 Meisjes A2 1970 Meisjes C1
1971 Meisjes B3 1972 Meisjes B1
1973 Meisjes A2 1974
1975 Meisjes B2 1976
1977 Meisjes C1 1978 Meisjes D1
1979 Meisjes B2 1980 Meisjes C1
1981 Meisjes A3 1982 Meisjes A1
1983 Meisjes B1 1984 Meisjes B1
1985 Meisjes A1 1986 Meisjes B2
1987 Meisjes B1 1988
1989 1990
1991 1992
1993 Meisjes B1 1994 Meisjes D1
1995 Meisjes D3 1996 Meisjes B1
1997 Meisjes C1 1998 Meisjes A3
1999 Meisjes A1 2000 Meisjes D3
2001 Meisjes B1 2002 Meisjes C2
2003 Meisjes C4 2004 Meisjes C1
2005 Meisjes D1 2006
2007 Meisjes C1 2008 Meisjes C4
2009 Meisjes A4 2010 Meisjes D1
2011 Meisjes C7 2012 Meisjes A5
2013 Meisjes A2 2014 Meisjes C2
2015 Meisjes A1 2016 Meisjes B5
2017 Meisjes D1

Evert Wessels Beker
Prijs voor het meest prominente Laren lid van het seizoen

2000 Saskia Jiskoot 2001 Hans Gouka
2002 Dries Jan Snoodijk 2003 Sander Stoffel
2004 Bert Bunnik 2005 Etje Bunschoten en Caty Jonker
2006 Dick Roodhuijzen de Vries 2007 Willem van Aalst
2008 Erik Aaftink 2009 Marion Rutgers
2010 Ank Mouissie 2011 Frank Hessing
2012 Harry de Brauw 2013 Piteke Scheringa
2014 Erik Aaftink 2015 Yvo Koppers en Marcel Aldewereld 
2016 Claudine Snoodijk- van der Kieft  2017 Frank Hessing

Dee Trofee
Prijs voor het beste D-team van het seizoen

2005 Jongens D1 2006
2007 Jongens D6 2008 Meisjes D6
2009 Jongens D4 2010 Meisjes D7
2011 Meisjes D6 2012 Meisjes D6
2013 Jongens D1 2014 Meisjes D9
2015 Meisjes D9 2016 Jongens D5
2017 Meisjes D7

Minke Smabers Trofee
Minke is record international en heeft de oorspronkelijke trofee ontvangen. Zij geeft zelf een bestemming aan deze trofee

2006 Minke Smabers 2007
2008 2009
2010 2011 Meisjes D1
2012 Sophie Fabius 2013 Mieketine Mignot - Wouters
2014 2015 Micky Adriaansens
2016 2017 Commissie Laren Blaashal

Fluitje van een cent
Prijs voor de meest prominente scheidsrechter van het seizoen

1999 Annemarie Armbrust 2000 Nicolai Gelissen
2001 Janneke Buiteman 2002
2003 2004
2005 2006
2007 2008
2009 Huib van der Meulen 2010 Olivier van der Spek en Edouard van den Heuvel 
2011 Lars Mallant 2012 Atse Bouwes
2013 Niek Klein Beernink 2014 Bram Eggenkamp en Jim van Ramshorst
2015 Jelmar Everwijn 2016 Vincent Robbe
2017 Daan van der Meulen

Jiskoot Buiteman Bokaal
Prijs voor de beste manager van het seizoen

2008 Mick de Haas sr 2009
2010 Maarten Somer 2011 Paul de Kock van Leeuwen
2012 Machteld van Hoof 2013 Margriet Zeegers
2014 Nadja van der Meij en Ruud Vogele 2015 Vivienne Schelfhout
2016 Yolande Adriaansens 2017 Caroline de Jong



 
Sponsors
ZH1 - Amsterdam
zaterdag 26-1 uit om 13:00 info
ZD1 - hdm
zaterdag 26-1 thuis om 14:00 info
Agenda
21-1 Bestuursvergadering
28-1 ALV
28-1 Trimcompetitie Zaalhockey 2018-2019


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Wouter Nagtegaal
Pollux Smorenburg
Castor Smorenburg
Reinoud Tibboel