Header_1718_07.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_02.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_05.jpg

Wedstrijdschema

Dames
ZD1 - hdm D1
14:00
Thuis
ZD1 - Oranje-Rood D1
16:00
Uit
ZD2 - Hilversum D2
17:40
Uit
ZD2 - Almeerse D2
18:20
Uit
Meisjes A
ZMA3 - HC Leerdam MA1
19:00
Thuis
ZMA3 - Montfoort MA1
20:20
Thuis
Meisjes B
ZMB12 - Fletiomare MB12C
15:40
Uit
ZMB12 - Naarden MB12C
16:20
Thuis
ZMB2 - SCHC MB3
17:00
Thuis
ZMB2 - Kampong MB4
18:20
Thuis
ZMB3 - Hilversum MB5
13:10
Uit
ZMB3 - Nijkerk MB12C
13:50
Uit
Meisjes C
ZMC2 - Hilversum MC2
11:00
Thuis
ZMC2 - Huizen MC2
12:20
Uit
ZMC3 - Huizen MC3
15:40
Thuis
ZMC3 - MHC Muiderberg MC1
16:20
Uit
ZMC6 - Weesp MC3
13:40
Uit
ZMC6 - Hilversum MC7
14:20
Uit
ZMC7 - Lelystad MC3
15:00
Thuis
ZMC7 - Naarden MC8
16:20
Thuis
ZMC8 - H.C. Eemvallei MC6
13:00
Thuis
ZMC8 - SCHC MC11
14:20
Uit
Meisjes E
ZM6E2 - IJsseloever ME3
11:00
Uit
ZM6E2 - SCHC ME2
11:40
Thuis
ZM6E3 - Phoenix ME2
11:00
Uit
ZM6E3 - Schaerweijde ME5
11:40
Thuis
ZM6E4 - Phoenix ME4
09:00
Uit
ZM6E4 - Kromme Rijn ME2
09:40
Thuis
ZM8E1 - Schaerweijde M8E1
09:00
Thuis
ZM8E1 - Phoenix M8E1
10:20
Uit
ZM8E3 - Montfoort M8E1
09:00
Thuis
ZM8E3 - Gooische M8E3
10:20
Uit
Heren
ZH1 - Victoria H1
11:00
Thuis
ZH1 - Amsterdam H1
13:00
Uit
ZH2 - IJsseloever H2
19:40
Thuis
ZH2 - Kampong H6
20:20
Uit
Jongens A
ZJA3 - Schaerweijde JA3
19:40
Uit
ZJA3 - Weesp JA1
20:20
Uit
Jongens B
ZJB5 - Almeerse JB4
11:40
Uit
ZJB5 - Spandersbs JB4
12:20
Uit
Jongens C
ZJC2 - Phoenix JC2
11:40
Uit
ZJC2 - Naarden JC3
12:20
Thuis
ZJC3 - Kampong JC5
11:40
Thuis
ZJC3 - SCHC JC4
12:20
Uit
ZJC5 - Spandersbs JC3
11:00
Thuis
ZJC5 - Hilversum JC3
12:20
Thuis
Jongens E
ZJ6E2 - Gooische JE3
13:40
Thuis
ZJ6E2 - Hockeyclub De Haaskamp JE1
14:20
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Gooische M8E3 - Montfoort M8E1
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Schaerweijde M8E1 - Phoenix M8E1
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Huizen MC2 - Hilversum MC2
11:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Spandersbosch JC3 - Hilversum JC3
11:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Eemvallei MC6 - SCHC MC11
13:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Almere MC7 - Baarn MC7
13:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Naarden MC8 - Lelystad MC3
15:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL SCHC MB3 - Kampong MB4
17:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Leerdam MA1 - Montfoort MA1
19:40
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Sponsors
ZH1 - Amsterdam
zaterdag 26-1 uit om 13:00 info
ZD1 - hdm
zaterdag 26-1 thuis om 14:00 info
Agenda
21-1 Bestuursvergadering
28-1 ALV
28-1 Trimcompetitie Zaalhockey 2018-2019


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Wouter Nagtegaal
Pollux Smorenburg
Castor Smorenburg
Reinoud Tibboel