Header_1718_10.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_05.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_07.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_02.jpg

Teams

Veteranen
Dames Veteranen 45A
Masters 45+ Hoofdklasse
Dames Veteranen A
Veteranen hoofdklasse
Dames Veteranen B
3e klasse
Dames Veteranen C
4e klasse
Dames Veteranen D
4e klasse
Senioren
Dames 1
Livera Hoofdklasse Hockey Dames
Dames 1 Goldcup
Goldcup - KO
Dames 2
Reserve hoofdklasse
Dames 3
Res. 5e klasse
Jong Dames 1
Jong 2e klasse
Zaalhockey
Zaal Dames 1
KFin
Zaal Dames 2
Poules
Zaal Jong Dames 1
1e klasse
ZAAL MA1
Kruisfinales
ZAAL MA12
Subtopklasse
ZAAL MA2
1e klasse
ZAAL MA3
2e klasse
ZAAL MA4
3e klasse
Jeugd
Meisjes A1
Landelijk
Meisjes A3
3e klasse
Meisjes A4
3e klasse
Meisjes A5
4e klasse
Meisjes A6
5e klasse
Meisjes B3
3e klasse
Meisjes B4
4e klasse
Zaalhockey
ZAAL MB1
Kruisfinales
ZAAL MB12
Subtopklasse
ZAAL MB2
1e klasse
ZAAL MB3
3e klasse
ZAAL MB4
3e klasse
ZAAL MB5
3e klasse
ZAAL MB6
4e klasse
ZAAL MB7
4e klasse
ZAAL MB8
5e klasse
Jeugd
Meisjes A2
1e klasse
Meisjes B2
2e klasse
Meisjes B5
4e klasse
Meisjes B7
5e klasse
Meisjes B8
5e klasse
Meisjes B1
Super B
Meisjes B6
4e klasse
Zaalhockey
ZAAL MC1
Poulewedstrijden
ZAAL MC12
Subtopklasse
ZAAL MC2
1e klasse
ZAAL MC3
2e klasse
ZAAL MC4
2e klasse
ZAAL MC5
3e klasse
ZAAL MC6
4e klasse
ZAAL MC7
4e klasse
ZAAL MC8
5e klasse
Jeugd
Meisjes C8
6e klasse
Meisjes C1
Super C
Meisjes C2
1e klasse
Meisjes C3
2e klasse
Meisjes C4
4e klasse
Meisjes C5
3e klasse
Meisjes C6
5e klasse
Meisjes C7
4e klasse
Zaalhockey
ZAAL MD1
1e klasse
ZAAL MD12
1e klasse
ZAAL MD2
1e klasse
ZAAL MD3
2e klasse
ZAAL MD4
2e klasse
ZAAL MD5
4e klasse
ZAAL MD6
4e klasse
ZAAL MD7
5e klasse
ZAAL MD8
6e klasse
ZAAL MD9
6e klasse
ZAAL M8E1
1e klasse
ZAAL M8E2
1e klasse
ZAAL M8E3
1e klasse
ZAAL M8E4
1e klasse
Jeugd
Meisjes D1
1e klasse
Meisjes D2
1e klasse
Meisjes D3
2e klasse
Meisjes D4
3e klasse
Meisjes D5
3e klasse
Meisjes D6
5e klasse
Meisjes D7
5e klasse
Meisjes D8
5e klasse
Meisjes E 8E1
1e klasse
Meisjes E 8E6
1e klasse
Zaalhockey
ZAAL M6E1
1e klasse
ZAAL M6E2
1e klasse
ZAAL M6E3
1e klasse
ZAAL M6E4
1e klasse
Jeugd
Meisjes E 6E1
1e klasse
Meisjes E 6E2
1e klasse
Meisjes E 6E3
1e klasse
Meisjes E 6E4
1e klasse
Meisjes E 6E5
1e klasse
Meisjes E 6E6
1e klasse
Meisjes E 8E2
1e klasse
Meisjes E 8E3
1e klasse
Meisjes E 8E4
1e klasse
Meisjes E 8E5
1e klasse
Meisjes F7
1e klasse
Meisjes F1
1e klasse
Meisjes F2
1e klasse
Meisjes F3
1e klasse
Meisjes F4
1e klasse
Meisjes F5
1e klasse
Meisjes F6
1e klasse
Veteranen
Heren Veteranen L
Heren Veteranen A
Veteranen overgangsklasse
Heren Veteranen B
Veteranen 2e klasse
Heren Veteranen C
Veteranen 4e klasse
Heren Veteranen D
Veteranen 4e klasse
Heren Veteranen VL
1e klasse
Senioren
Heren 1
Promotieklasse
Heren 1 GoldCup
Goldcup - KO
Heren 2
Reserve 1e klasse
Heren 3
Res. 3e klasse
Jong Heren 1
3e klasse
Trimhockey
Trimleden senioren
1e klasse
Zaalhockey
Zaal Heren 1
Hoofdklasse
Zaal Heren 2
Topklasse
ZAAL JA1
Poulewedstrijden
ZAAL JA12
Subtopklasse
ZAAL JA2
Subtopklasse
ZAAL JA3
1e klasse
ZAAL JA4
3e klasse
Jeugd
Jongens A1
Landelijk
Jongens A2
1e klasse
Jongens A3
2e klasse
Jongens A4
3e klasse
Jongens A5
3e klasse
Jongens A6
4e klasse
Zaalhockey
ZAAL JB1
Topklasse
ZAAL JB12
Subtopklasse
ZAAL JB2
1e klasse
ZAAl JB3
1e klasse
ZAAL JB4
2e klasse
ZAAL JB5
4e klasse
Jeugd
Jongens B1
Super B
Jongens B2
1e klasse
Jongens B3
3e klasse
Jongens B4
3e klasse
Jongens B5
4e klasse
Jongens B6
4e klasse
Zaalhockey
ZAAL JC1
Topklasse
ZAAL JC12
Subtopklasse
ZAAL JC2
1e klasse
ZAAL JC3
2e klasse
ZAAL JC4
3e klasse
ZAAL JC5
3e klasse
Jeugd
Jongens C1
IDC C
Jongens C2
1e klasse
Jongens C3
2e klasse
Jongens C4
2e klasse
Jongens C5
5e klasse
Jongens C6
6e klasse
Jongens D1
1e klasse
Zaalhockey
ZAAL JD1
1e klasse
ZAAL JD12
1e klasse
ZAAL JD2
1e klasse
ZAAL JD3
3e klasse
ZAAL JD4
3e klasse
ZAAL JD5
4e klasse
ZAAL JD6
5e klasse
Jeugd
Jongens D2
1e klasse
Jongens D3
4e klasse
Jongens D4
4e klasse
Jongens D5
6e klasse
Zaalhockey
ZAAL J8E1
1e klasse
ZAAL J8E2
1e klasse
ZAAL J8E3
1e klasse
Jeugd
Jongens E 8E1
1e klasse
Jongens E 8E2
1e klasse
Jongens E 8E3
1e klasse
Zaalhockey
ZAAL J6E1
1e klasse
ZAAL J6E2
1e klasse
Jeugd
Jongens E 6E1
1e klasse
Jongens E 6E2
1e klasse
Jongens E 6E3
1e klasse
Jongens E 6E4
1e klasse
Jongens F3
1e klasse
Trainingsleden Jeugd
Blauwe Dolfijnen
Gele Leeuwen
Groene Krokodillen
Oranje Giraffen
Rode Pagegaaien
Roze Flamingos
Witte Ijsberen
Witte Tijgers
Zwarte Zwanen
G&L
GL1
Midden
GL2
Midden
GL3
Midden
GL4
Jeugd
Jongens F1
1e klasse
Jongens F2
1e klasse
Jongens F4
1e klasse
Jongens F5
1e klasse
Trainingsleden Jeugd
Kabouters Woensdag
Kabouters Blauw
Kabouters Geel
Kabouters Oranje
Zaalhockey
ZAALBLOK
Sponsors
H1 - ZwartWit
zondag 19-5 thuis om 14:45 info
D1 - Oefenwedstrijd
donderdag 15-8 thuis om 20:00 info
Agenda
19-5 Shoot Out clubkampioenschappen
20-5 Jeugdtafel
22-5 Training NL55
27-5 Bestuursvergadering
29-5 Sportdag Larense Montessori Schoo...


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Steven Bres
Sanneke van Duijn
Perle Hofmans
Floris Melssen
Lemar Ruiter
Tije Schilp