Header_1718_10.jpg Header_1718_07.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_05.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_02.jpg

Organisatie

Verenigingsmanager
Cindy Jansen verenigingsmanager  mail
Cindy Jansen ledenadministratie  mail
Bestuur [Mail]
Peter Havenga Voorzitter  mail
Pieter van der Plas penningmeester  mail
Annemarieke de Ruijter Secretaris  mail
Aleid Grijpma breedtehockey jeugd  mail
Stijn Eijkman senioren  mail
Jeugdtafel / Lijncoördinatoren
Hellen Broekman-beers Voorzitter  mail
Marlies Broshuis Jongens A  mail
Jacqueline Mol Jongens B  mail
Fiona Navest Jongens C  mail
Suzanne van der Steur Jongens D  mail
Kim Volz-Brons jongens E6 & E8  mail
Marcelle de Bruin-Uijen Meisjes A  mail
Mylène Adriaansens Meisjes B
Marieke Vreeburg Meisjes C  mail
Tina Scheele Meisjes D  mail
Arnoud van Mancius Meisjes E6 & E8  mail
Annemieke van der Most Jeugd F
Ariane de Boer-swets Coördinator infotafel  mail
Sandra Hoogedoorn-Cannariato Benjamini's  mail
Leonore van Bentum Jongste Jeugd (EF)  mail
Technische Commissie Jeugd (coördinatoren) [Mail]
Eric Fintelman Technisch Manager Jeugd  mail
Donald Drost Coordinator Topteams A+B  mail
Eric Fintelman Coordinator Opleidteams C + D  mail
Kilian van Vuuren Coordinator A + B (overig)  mail
Kilian van Vuuren Coordinator C + D (overig)  mail
Thom Fokker Coordinator E8/E6 + F
Dennis van de Pol Coordinator Keepers  mail
Chantal Reijmers Coordinator Zaal  mail
Arbitrage
Arbitrage - Mail
Carina Breitenstein CS+ Coördinator  mail
Roderick Smorenburg Voorzitter  mail
Carina Breitenstein Indeling Topteams  mail
Arbitrage Jeugd - Mail
Roderick Smorenburg Jeugd (ABCD)  mail
Marion Tummers Jeugd (ABCD)  mail
Wedstrijdsecretariaat
Sjir Klein Beernink senioren  mail
Liesbeth de Vries Jeugd (ABCD)  mail
Cornelie Voorink-Frese Jongste Jeugd (EF)  mail
Leonie Ros zaalhockey  mail
Cornelie Voorink-Frese Jongste Jeugd (EF)  mail
Barcommissie [Mail]
Margreet Goorhuis-Last bardienst zaterdag
Materialen
Robert Breitenstein lid  mail
Chris Shano lid
Stichting Beheer Complex
Gary Watson groundsman
Gert Goorhuis beheerder  mail
Bestuur - Mail
Pieter van der Plas beheerder  mail
Commissie Tophockey
Martijn de Jager Voorzitter
Hanneke Smabers lid
Dennis Bergkamp lid
Minke Smabers lid
Hans Reuver lid
Carina Breitenstein Secretaris  mail
Antipest commissie [Mail]
Sophie van Tilburg-van Hedel lid
Ellen Stuivenberg lid
Linda van den Heuvel lid
Communicatie [Mail]
Hans de Koning lid
Robin Pas lid
Hans de Koning webmaster
Evenementencommissie [Mail]
Merijn Bouwman lid
Kascommissie
Ellen Berkers lid
Timme van Beusekom lid
Michiel Brouwer Voorzitter
Keeperscommissie
Hester Hulsbos lid  mail
Jan-Willem Roest lid  mail
Medische commissie
Peter van Tilburg Voorzitter
Elske Rahusen lid
Hajo Vlasman lid
Mark Falke lid
Sponsoring [Mail]
Marc Schroder lid
Tuchtcommissie [Mail]
Chantal Meijers lid
Judith Gerritsen lid
Carool Elshove-Witte lid
Danielle van Nes Voorzitter
Website (onderdeel Communicatie cc) [Mail]
Hans de Koning webmaster
Sponsors
H1 - Oefenwedstrijd
woensdag 14-8 thuis om 20:00 info
D1 - Oefenwedstrijd
donderdag 15-8 thuis om 20:00 info
Agenda
22-7 Nationale Hockeykampen, zomerkamp
27-7 Larens Bowls Society - veld 4
29-7 Nationale Hockeykampen, zomerkamp


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Ali Al-sarraf
Umi Charbon
Sam Dietrich
Roos van Esch
Nathalie Lankreijer
Valentijn Johannes Bernardus Pinkster
Dennis van de Pol
Tijn Schuur