Header_1718_01.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_07.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_02.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_05.jpg

Organisatie

Verenigingsmanager
Cindy Jansen Verenigingsmanager  mail
Margreet Goorhuis-Last Back Office  mail
Bestuur [Mail]
Peter Havenga Voorzitter  mail
Pieter van der Plas Penningmeester  mail
Annemarieke de Ruijter Secretaris  mail
Peter Havenga Tophockey  mail
Aleid Grijpma Breedtehockey jeugd  mail
Stijn Eijkman Senioren  mail
Jeugdtafel / Lijncoördinatoren
Hellen Broekman-beers Voorzitter  mail
Marlies Volkers Jongens A  mail
Jacqueline Mol Jongens B  mail
Fiona Navest Jongens C  mail
Suzanne van der Steur Jongens D
Kim Volz-Brons Jongens E6 & E8  mail
Roosje Zwaal Meisjes A  mail
Marcelle de Bruin-Uijen Meisjes B  mail
Marieke Vreeburg Meisjes C  mail
Leonore van Bentum Meisjes D  mail
Annemieke van der Most Meisjes E6 & E8  mail
Sandra Hoogendoorn-Cannariato Jeugd F
Ariane de Boer-Swets Coördinator infotafel  mail
Maaike van Schaik Kabouters  mail
Maaike van Schaik Benjamini's  mail
Tina Scheele Meisjes E6 & E8  mail
Technische Commissie Jeugd (coördinatoren) [Mail]
Eric Fintelman Technisch Manager Jeugd  mail
Donald Drost Coordinator Topteams A+B  mail
Eric Fintelman Coordinator Opleidteams C + D  mail
Kilian van Vuuren Coordinator A + B (overig)  mail
Kilian van Vuuren Coordinator C + D (overig)  mail
Dennis van de Pol Coordinator Keepers  mail
Thom Fokker Coordinator E8/E6 + F  mail
Arbitrage
Arbitrage - Mail
Roderick Smorenburg Voorzitter  mail
Arbitrage Jeugd - Mail
Marion Tummers Jeugd (ABCD)  mail
Wedstrijdsecretariaat
Sjir Klein Beernink Senioren  mail
Liesbeth de Vries Jeugd (ABCD)  mail
Cornelie Voorink-Frese Jongste Jeugd (EF)  mail
Leonie Ros Zaalhockey  mail
Materialen
Chris Shano lid
Robert Breitenstein lid  mail
Stichting Beheer Complex
Gary Watson Groundsman
Gert Goorhuis Beheerder  mail
Bestuur - Mail
Pieter van der Plas Beheerder  mail
Antipest commissie [Mail]
Sophie van Tilburg-van Hedel lid
Ellen Stuivenberg lid
Linda van den Heuvel lid
Commissie Tophockey
Hanneke Smabers Dames 1
Jasper Vredegoor Heren 1
Serge Spoelstra JA1
Donald Drost Voorzitter  mail
Minke Smabers MA1 + MB1
Dennis Bergkamp MA1 + MB1
Jordan van Heerde JB1
Arnoud van Mancius Financiën
Communicatie [Mail]
Cindy Jansen Webmaster
Robin Pas Webmaster
Infotafel
Ariane de Boer-Swets Coördinator  mail
Kascommissie
Timme van Beusekom lid
Ellen Berkers lid
Michiel Brouwer Voorzitter
Keeperscommissie
Marjet Winsemius lid
Hester Hulsbos lid
Dennis van de Pol Coördinator  mail
Jan-Willem Roest lid
L&G hockey
Maud van den Bosch Coördinator  mail
Laren Hockey Shop
Mariette de Koning- Orlandini Beheerder  mail
Ledenadministratie
Ledenadministratie - Mail
Ria Jansen Ledenadministratie  mail
Margreet Goorhuis-Last Contributies  mail
Cindy Jansen Contributies  mail
Medische commissie
Peter van Tilburg Voorzitter
Mark Falke lid
Elske Rahusen lid
Hajo Vlasman lid
OLV 't Bonte Paard
Mariette de Koning- Orlandini lid
Maarten Hak lid
Agnes Kranenberg-de Vlaming lid
Joost Leufkens lid
Harald de Vlaming lid
Liesbeth de Vries lid
Sponsoring [Mail]
Stijn Groenink lid
Mariette Gitsels lid
Jeroen Kruithof lid
Patrick Steenstra Toussaint Voorzitter  mail
Trimhockey
Waldo van der Walle Coördinator
Tuchtcommissie [Mail]
Chantal Meijers lid
Mylène Adriaansens lid
Danielle van Nes Voorzitter  mail
Carool Elshove-Witte lid
Zaalhockey
Hellen Broekman-beers Arbitrage
Chantal Reijmers Coordinator Zaal  mail
Leonie Ros Wedstrijdsecretariaat
Sponsors
H1 - Qui Vive
zondag 22-9 uit om 14:45 info
D1 - THC Hurley
zondag 22-9 uit om 12:45 info
Agenda
18-9 team meeting H1/video
20-9 team meeting H1/video
23-9 Jeugdtafel
23-9 Bestuursvergadering
25-9 Landelijke Kick-off Walking Hockey


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Hellen Broekman-beers
Annelotte Shano
Saar Vermeulen
Maria Wildbergh