Header_1920_01.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_09.jpg

Organisatie

Verenigingsmanager
Cindy Jansen Verenigingsmanager  mail
Margreet Goorhuis-Last Back Office  mail
Bestuur [Mail]
Joris Vreeburg Voorzitter  mail
Pieter van der Plas Penningmeester  mail
Annemarieke de Ruijter Secretaris  mail
Aleid Grijpma Breedtehockey jeugd  mail
Stijn Eijkman Senioren  mail
Jeugdtafel / Lijncoördinatoren
Ariane de Boer-Swets Coördinator infotafel  mail
Ariane de Boer-Swets Coördinator infotafel  mail
Tina Scheele Meisjes E6 & E8  mail
Jan Willem Voorink Coordinator E8/E6 + F  mail
Technische Commissie Jeugd (coördinatoren) [Mail]
Donald Drost Coordinator Topteams A+B  mail
Eric Fintelman Coordinator Opleidteams C + D  mail
Kilian van Vuuren Coordinator A + B (overig)  mail
Kilian van Vuuren Coordinator C + D (overig)  mail
Thom Fokker Coordinator E8/E6 + F  mail
Arbitrage
Arbitrage - Mail
Roderick Smorenburg Voorzitter  mail
Arbitrage Jeugd - Mail
Marion Tummers Jeugd (ABCD)  mail
Wedstrijdsecretariaat
Sjir Klein Beernink Senioren  mail
Leonie Ros Zaalhockey  mail
Liesbeth de Vries Jeugd (ABCD)  mail
Cornelie Voorink-Frese Jongste Jeugd (EF)  mail
Materialen
Chris Shano lid
Erik Voorink lid
Robert Breitenstein lid  mail
Stichting Beheer Complex
Gary Watson Groundsman
Gert Goorhuis Beheerder  mail
Bestuur - Mail
Pieter van der Plas Beheerder  mail
Antipest commissie [Mail]
Sophie van Tilburg-van Hedel lid
Ellen Stuivenberg lid
Linda van den Heuvel lid
Commissie Tophockey
Arnoud van Mancius Financiën
Hanneke Smabers Dames 1
Jasper Vredegoor Heren 1
Serge Spoelstra JA1
Jordan van Heerde JB1
Minke Smabers MA1 + MB1
Dennis Bergkamp MA1 + MB1
Communicatie [Mail]
Cindy Jansen Webmaster
Robin Pas Webmaster
Infotafel
Ariane de Boer-Swets Coördinator  mail
Kascommissie
Timme van Beusekom lid
Michiel Brouwer Voorzitter
Keeperscommissie
Marjet Winsemius lid
Dennis van de Pol Coördinator  mail
L&G hockey
Maud van den Bosch Coördinator  mail
Laren Hockey Shop
Mariette de Koning- Orlandini Beheerder  mail
Ledenadministratie
Ledenadministratie - Mail
Ria Jansen Ledenadministratie  mail
Margreet Goorhuis-Last Contributies  mail
Cindy Jansen Contributies  mail
Medische commissie
Peter van Tilburg Voorzitter
Mark Falke lid
Alexander Armbrust lid
Marit Pronker lid
Rosalie Mallant-hent Secretaris
Robert Speelman Vertrouwenspersoon
Hajo Vlasman Juridische zaken
OLV 't Bonte Paard
Mariette de Koning- Orlandini lid
Maarten Hak lid
Joost Leufkens lid
Harald de Vlaming lid
Liesbeth de Vries lid
Agnes Kranenberg-de Vlaming lid
Sponsoring [Mail]
Jeroen Kruithof lid
Stijn Groenink lid
Mariette Gitsels lid
Trimhockey
Waldo van der Walle Coördinator
Tuchtcommissie [Mail]
Chantal Meijers lid
Mylène Adriaansens lid
Danielle van Nes Voorzitter  mail
Carool Elshove-Witte lid
Zaalhockey
Chantal Reijmers Coordinator Zaal  mail
Leonie Ros Wedstrijdsecretariaat
Sponsors
H1 - AMHC Upward
woensdag 12-8 thuis om 20:00 info
D1 - THC Hurley
dinsdag 11-8 uit om 19:00 info
Agenda
10-8 Nationale Sportkampen, zomerkampen
11-8 Laren kamp Ubuntu
12-8 Laren kamp Ubuntu
12-8 Laren kamp Ubuntu
12-8 video meeting H1


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Maarten Beuningh
Ilse Siewers
Marjet Winsemius