Header_1920_09.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_05.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Coco Ankum
Daniëlle Bakker
Anouk Bekkers
Annabel Butler
Renske Hilhorst
Tessa Hooft
71798.jpg
Grace Huberts
Bodil Keus
Cécile Knuvers
71704.jpg
Nicole Koenig
71797.jpg
Fleur Kok
Toni Marks
Vienna van der Meulen
Fleur Snijders
Jolijn Van Vuuren
Lynn Vasterink
Anne Verbeek
Djoeke Vogel
Mylee Vos de Mooij
Fay Wesselse
Jennifer Willner

Ondersteuning Dames 1

Steven van Tijn
(Trainer/Coach)
Thom Fokker
(Assistent coach)
Desiree Kok
(Manager)
Joachim Hulscher
(Fysio)

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D1 Were Di D1 0:00
Oranje-Rood D1 Huizen D1 12:00
Groningen D1 HBS D1 12:45
HIC D1 Laren D1 12:45
MOP D1 Victoria D1 12:45
Push D1 Almere D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Groningen D1 3 9 3 0 0 9 3 0
2 HIC D1 3 9 3 0 0 9 3 0
3 Laren D1 3 9 3 0 0 8 3 0
4 Push D1 3 6 2 0 1 6 5 0
5 MOP D1 3 4 1 1 1 8 5 0
6 Oranje-Rood D1 3 4 1 1 1 7 4 0
7 Leonidas D1 3 4 1 1 1 5 8 0
8 Were Di D1 3 3 1 0 2 5 12 0
9 Huizen D1 3 2 0 2 1 4 5 0
10 HBS D1 3 1 0 1 2 3 7 0
11 Almere D1 3 0 0 0 3 2 6 0
12 Victoria D1 3 0 0 0 3 3 8 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt HIC D1 12:45 uit
9 okt GHHC Groningen D1 12:45 thuis - Veld 1
16 okt B.H.V. Push D1 n.n.b uit
30 okt V.M.H.& C.C. M.O.P. D1 12:45 thuis - Veld 1
6 nov R.H.V. Leonidas D1 n.n.b uit
13 nov Huizer HC D1 12:45 thuis - Veld 1
20 nov Were Di Tilburg D1 12:45 uit
27 nov HV Victoria D1 12:45 thuis - Veld 1
5 mrt Almeerse HC D1 n.n.b thuis
12 mrt MHCHBS D1 n.n.b uit
19 mrt HC Oranje Rood D1 n.n.b uit
26 mrt HIC D1 n.n.b thuis
2 apr GHHC Groningen D1 n.n.b uit
16 apr B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
23 apr V.M.H.& C.C. M.O.P. D1 n.n.b uit
30 apr R.H.V. Leonidas D1 n.n.b thuis
7 mei Huizer HC D1 n.n.b uit
14 mei Were Di Tilburg D1 n.n.b thuis
21 mei HV Victoria D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HBS D1 Oranje-Rood D1 (0-0)scheduled
Almere D1 Laren D1 (1-2)scheduled
Victoria D1 HIC D1 (1-2)final
Were Di D1 Groningen D1 (1-3)scheduled
Huizen D1 Push D1 (1-2)final
Leonidas D1 MOP D1 (3-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MOP D1 Huizen D1 (1-1)scheduled
Push D1 Were Di D1 (2-3)final
Groningen D1 Victoria D1 (4-1)scheduled
HIC D1 Almere D1 (2-0)final
Laren D1 HBS D1 (2-1)scheduled
Oranje-Rood D1 Leonidas D1 (6-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
HBS D1 HIC D1 (2-5)scheduled
Almere D1 Groningen D1 (1-2)scheduled
Victoria D1 Push D1 (1-2)final
Were Di D1 MOP D1 (1-7)final
Huizen D1 Leonidas D1 (2-2)scheduled
Laren D1 Oranje-Rood D1 (4-1)final
Sponsors
H1 - NMHC
zondag 2-10 thuis om 14:45 info
D1 - HIC
zondag 2-10 uit om 12:45 info
Agenda
26-9 Bestuursvergadering
28-9 Video H1
30-9 Video H1


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Max Franssen
Elise Heeringa
Bobbi Jansen
Sofia Manten
Diederik Slob