Header_1920_09.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_04.jpg

Heren 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/Coach Stijn Van Der Meijs
Trainer Peter den Hartog
Trainer Barbara van Waardhuizen
Aanvoerder Bram Stedehouder

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong H22 UNO H3 9:00
Kampong H24 Fletiomare H3 16:00
Rijnvliet H2-O Kampong H23 10:45
Schaerweijde H2-O Laren H2-O 12:20
USHC H7 SCHC H4 15:50
Voordaan H10 Kampong H21 14:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rijnvliet H2 19 54 18 0 1 97 24 0
2 Laren H2 19 48 16 0 3 97 30 0
3 Fletiomare H3 19 38 11 5 3 77 38 0
4 Kampong H23 19 31 9 4 6 52 39 0
5 Voordaan H10 19 30 9 3 7 38 37 0
6 Schaerweijde H2 19 26 7 5 7 38 39 0
7 Kampong H22 19 21 6 3 10 36 69 0
8 USHC H7 19 17 5 2 12 32 70 0
9 SCHC H4 19 16 5 1 13 38 74 0
10 Kampong H24 19 15 4 3 12 23 52 0
11 Kampong H21 19 11 3 2 14 33 72 0
12 UNO H3 9 5 1 2 6 8 25 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Schaerweijde H2 12:20 uit
12 jun HC Rijnvliet H2 15:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Kampong H21 Rijnvliet H2-O 1-9
Laren H2-O USHC H7 7-0
Kampong H23 Kampong H24 0-1
SCHC H4 Kampong H22 1-3
Fletiomare H3 Zwaluwen H3-O 1-6
Schaerweijde H2-O Voordaan H10 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Voordaan H10 Fletiomare H3 4-1
Rijnvliet H2-O Schaerweijde H2-O 9-2
USHC H7 Kampong H21 1-4
Kampong H24 Laren H2-O 1-8
Kampong H22 Kampong H23 3-3
Zwaluwen H3-O SCHC H4 6-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rijnvliet H2-O Voordaan H10 3-0
SCHC H4 Fletiomare H3 3-5
Kampong H23 Zwaluwen H3-O 1-9
Laren H2-O Kampong H22 5-0
Kampong H21 Kampong H24 0-2
Schaerweijde H2-O USHC H7 5-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Zwaluwen H3-O Laren H2-O 1-0
Kampong H22 Kampong H21 1-6
Kampong H24 Schaerweijde H2-O 1-2
USHC H7 Rijnvliet H2-O 0-7
Voordaan H10 SCHC H4 1-5
Fletiomare H3 Kampong H23 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Kampong H23 SCHC H4 5-0
Schaerweijde H2-O Kampong H22 1-2
Kampong H21 Zwaluwen H3-O 1-12
Laren H2-O Fletiomare H3 7-3
USHC H7 Voordaan H10 1-3
Rijnvliet H2-O Kampong H24 5-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Zwaluwen H3-O Schaerweijde H2-O 7-0
Kampong H22 Rijnvliet H2-O 1-8
Kampong H24 USHC H7 3-4
Voordaan H10 Kampong H23 2-2
Fletiomare H3 Kampong H21 5-1
SCHC H4 Laren H2-O 2-4
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Voordaan H10 Zwaluwen H3-O 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rijnvliet H2-O Zwaluwen H3-O 1-4
USHC H7 Kampong H22 2-2
Kampong H24 Voordaan H10 1-5
Laren H2-O Kampong H23 4-3
Schaerweijde H2-O Fletiomare H3 2-2
Kampong H21 SCHC H4 2-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Voordaan H10 Laren H2-O 0-5
Kampong H22 Kampong H24 3-3
Zwaluwen H3-O USHC H7 10-0
Fletiomare H3 Rijnvliet H2-O 6-2
Kampong H23 Kampong H21 5-1
SCHC H4 Schaerweijde H2-O 3-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Rijnvliet H2-O SCHC H4 3-1
USHC H7 Fletiomare H3 1-4
Schaerweijde H2-O Kampong H23 0-1
Kampong H24 Zwaluwen H3-O 0-10
Kampong H22 Voordaan H10 0-2
Kampong H21 Laren H2-O 1-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Zwaluwen H3-O Kampong H22 12-1
Fletiomare H3 Kampong H24 1-1
SCHC H4 USHC H7 4-0
Kampong H23 Rijnvliet H2-O 0-2
Laren H2-O Schaerweijde H2-O 4-0
Kampong H21 Voordaan H10 1-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Kampong H24 SCHC H4 0-2
Rijnvliet H2-O Laren H2-O 5-2
Schaerweijde H2-O Kampong H21 3-1
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Kampong H22 Fletiomare H3 2-8
ZONDAG 6 MAART 2022
USHC H7 Kampong H23 4-5
ZONDAG 13 MAART 2022
Kampong H24 Kampong H23 0-2
Kampong H22 SCHC H4 2-5
Rijnvliet H2-O Kampong H21 7-2
USHC H7 Laren H2-O 1-7
UNO H3 Fletiomare H3 1-1
Voordaan H10 Schaerweijde H2-O 1-3
ZONDAG 20 MAART 2022
SCHC H4 UNO H3 1-2
Schaerweijde H2-O Rijnvliet H2-O 0-4
Kampong H23 Kampong H22 3-2
Laren H2-O Kampong H24 6-2
Kampong H21 USHC H7 1-4
ZONDAG 27 MAART 2022
UNO H3 Kampong H23 2-5
Kampong H22 Laren H2-O 1-7
Voordaan H10 Rijnvliet H2-O 1-3
USHC H7 Schaerweijde H2-O 1-1
Kampong H24 Kampong H21 1-0
Fletiomare H3 SCHC H4 11-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Kampong H21 Kampong H22 1-2
Kampong H23 Fletiomare H3 2-2
Schaerweijde H2-O Kampong H24 2-0
Rijnvliet H2-O USHC H7 5-4
Laren H2-O UNO H3 3-0
VRIJDAG 8 APRIL 2022
Fletiomare H3 Voordaan H10 3-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
UNO H3 Kampong H21 2-2
Kampong H24 Rijnvliet H2-O 2-3
Fletiomare H3 Laren H2-O 3-1
Voordaan H10 USHC H7 0-3
SCHC H4 Kampong H23 2-5
WOENSDAG 13 APRIL 2022
SCHC H4 Voordaan H10 0-2
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Kampong H22 Schaerweijde H2-O 3-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Laren H2-O SCHC H4 13-1
Rijnvliet H2-O Kampong H22 7-1
Kampong H23 Voordaan H10 1-2
USHC H7 Kampong H24 4-1
Schaerweijde H2-O UNO H3 4-0
Kampong H21 Fletiomare H3 2-10
ZONDAG 8 MEI 2022
Voordaan H10 Kampong H24 1-1
Kampong H22 USHC H7 3-0
Fletiomare H3 Schaerweijde H2-O 2-2
Kampong H23 Laren H2-O 2-5
UNO H3 Rijnvliet H2-O 0-4
SCHC H4 Kampong H21 6-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Rijnvliet H2-O Fletiomare H3 2-0
Kampong H24 Kampong H22 0-4
Kampong H21 Kampong H23 3-3
Schaerweijde H2-O SCHC H4 3-0
Laren H2-O Voordaan H10 1-2
USHC H7 UNO H3 2-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Voordaan H10 Kampong H22 5-1
Kampong H23 Schaerweijde H2-O 3-1
UNO H3 Kampong H24 0-3
Laren H2-O Kampong H21 5-3
Fletiomare H3 USHC H7 7-0
SCHC H4 Rijnvliet H2-O 1-9
Sponsors
H1 - Qui Vive
zondag 29-5 thuis om 14:45 info
Agenda
31-5 MC1 - UK under 14


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Philine ten Bruggencate
Jeroen Diepeveen
Bibi Franken
Valentijn Groen
Felipa Priem
Sophia Reurich
Derk Walraven
Puck Wijnhoven