Header_1920_01.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_03.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Karlijn Adank
Pam van Asperen
Daniëlle Bakker
Yasmin Bergkamp
Vanessa Blockmans
Esmee Broekhuizen
Sanne Hak
Maxime Kerstholt
Florine Klinkhamer
Cécile Knuvers
Fleur Kok
Katerina Lacina
Macey de Ruiter
Sophie Schelfhout
Liselot Timmermans
Bente van der Veldt
Eliza Vermeulen
Djoeke Madelief Vogel
Tessel van Waardhuizen
Bieke Wijnmaalen

Ondersteuning Dames 1

Serge Spoelstra
(Trainer/Coach)
Darren Lee Cheesman
(Assistent coach)
Debbie de Wagenaar
(Manager)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9915.jpg
Frank Balvers
(Trainer)
Julia Müller
(Trainer)
Marit Pronker
(Performance trainer)
Joachim Hulscher
(Fysio)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9746.jpg
Thom Fokker
(Videoanalyse)

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1
Hurley D1 HGC D1
Kampong D1 Den Bosch D1 12:45
Laren D1 hdm D1 12:45
Pinoké D1 SCHC D1 12:45
Victoria D1 Amsterdam D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch D1 12 33 11 0 1 43 1 0
2 Amsterdam D1 12 31 10 1 1 42 7 0
3 SCHC D1 12 29 9 2 1 41 13 0
4 hdm D1 12 23 7 2 3 27 15 0
5 Pinoké D1 12 21 6 3 3 16 15 0
6 Bloemendaal D1 12 14 4 2 6 13 22 0
7 Hurley D1 12 13 4 1 7 14 18 0
8 HGC D1 12 13 3 4 5 17 29 0
9 Oranje-Rood D1 12 10 2 4 6 11 22 0
10 Victoria D1 12 9 3 0 9 12 48 0
11 Kampong D1 12 6 1 3 8 14 32 0
12 Laren D1 12 3 1 0 11 5 33 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 mrt hdm D1 12:45 thuis - Veld 1
19 mrt HGC D1 n.n.b uit
21 mrt THC Hurley D1 n.n.b uit
28 mrt HV Victoria D1 12:45 thuis - Veld 1
11 apr HC Bloemendaal D1 n.n.b uit
15 apr SV Kampong Hockey D1 20:30 thuis - Veld 1
18 apr Pinoké D1 12:45 uit
25 apr Hockeyclub SCHC D1 12:45 thuis - Veld 1
2 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
hdm D1 Hurley D1 2-1
Oranje-Rood D1 Laren D1 2-1
Pinoké D1 Kampong D1 2-0
SCHC D1 Bloemendaal D1 3-2
Den Bosch D1 Victoria D1 6-0
WOENSDAG 9 SEPTEMBER 2020
Amsterdam D1 HGC D1 4-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Laren D1 Amsterdam D1 0-2
Hurley D1 Pinoké D1 0-0
Kampong D1 SCHC D1 1-5
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 0-2
Victoria D1 Oranje-Rood D1 0-3
HGC D1 hdm D1 2-3
VRIJDAG 18 SEPTEMBER 2020
hdm D1 Laren D1 2-0
HGC D1 Hurley D1 2-1
SCHC D1 Pinoké D1 5-0
Amsterdam D1 Victoria D1 10-1
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 1-2
Den Bosch D1 Kampong D1 1-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Pinoké D1 Den Bosch D1 0-3
Bloemendaal D1 Amsterdam D1 0-5
Hurley D1 SCHC D1 0-2
Kampong D1 Oranje-Rood D1 2-2
Victoria D1 hdm D1 1-4
Laren D1 HGC D1 1-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
hdm D1 Bloemendaal D1 2-1
HGC D1 Victoria D1 3-2
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 0-3
Amsterdam D1 Kampong D1 3-0
Den Bosch D1 SCHC D1 4-0
Laren D1 Hurley D1 0-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Kampong D1 hdm D1 1-9
Pinoké D1 Amsterdam D1 0-4
Bloemendaal D1 HGC D1 2-0
Victoria D1 Laren D1 1-2
Hurley D1 Den Bosch D1 0-2
SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
HGC D1 Kampong D1 2-2
hdm D1 Pinoké D1 0-1
Laren D1 Bloemendaal D1 0-1
Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 0-7
Amsterdam D1 SCHC D1 2-2
Victoria D1 Hurley D1 1-7
ZONDAG 31 JANUARI 2021
Hurley D1 Oranje-Rood D1 1-0
Den Bosch D1 Amsterdam D1 0-1
HGC D1 Pinoké D1 1-1
SCHC D1 hdm D1 2-0
DINSDAG 2 FEBRUARI 2021
Bloemendaal D1 Victoria D1 0-2
Kampong D1 Laren D1 4-0
ZATERDAG 6 FEBRUARI 2021
Victoria D1 Kampong D1 2-1
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-0
Laren D1 Pinoké D1 0-2
HGC D1 SCHC D1 0-5
Bloemendaal D1 Hurley D1 2-1
hdm D1 Den Bosch D1 0-2
ZONDAG 21 FEBRUARI 2021
Laren D1 Den Bosch D1 0-7
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-1
Hurley D1 Kampong D1 2-0
hdm D1 Amsterdam D1 2-1
HGC D1 Oranje-Rood D1 0-0
Victoria D1 SCHC D1 0-8
ZATERDAG 27 FEBRUARI 2021
SCHC D1 Laren D1 5-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-2
Den Bosch D1 HGC D1 6-0
Amsterdam D1 Hurley D1 5-0
Oranje-Rood D1 hdm D1 1-1
Pinoké D1 Victoria D1 4-1
ZONDAG 28 FEBRUARI 2021
Oranje-Rood D1 Victoria D1 0-1
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0
hdm D1 HGC D1 2-2
SCHC D1 Kampong D1 2-1
Pinoké D1 Hurley D1 2-0
Amsterdam D1 Laren D1 3-0
Sponsors
D1 - hdm
zondag 14-3 thuis om 12:45 info
Agenda
15-3 Bestuursvergadering
29-3 ALV Online


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Sander Baks
Eline Blaauboer
Léon Kaiser
Mare Merkus
Ruben Ringburg
Emily Scheulderman
Ole Walvius
Liz van Wijk