Header_1920_07.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_02.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Karlijn Adank
Pam van Asperen
Daniëlle Bakker
Klaartje de Bruijn
Elin van Erk
Sophie Goorhuis
Caroline Hollema
Maxime Kerstholt
Florine Klinkhamer
Fleur Kok
Lisanne de Lange
Laura Marell
Mila Muyselaar
Macey de Ruiter
Bente van der Veldt
Eliza Vermeulen
Bieke Wijnmaalen

Ondersteuning Dames 1

Marc Materek
(Trainer/Coach)
Djurre Roggeveen
(Assistent coach)
Piteke Scheringa
(Manager)
Marit Pronker
(Performance trainer)
Joachim Hulscher
(Fysio)
Thom Fokker
(Videoanalyse)

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D1 SCHC D1 12:45
Bloemendaal D1 HGC D1 12:45
Kampong D1 Victoria D1 12:45
Laren D1 Hurley D1 12:45
Pinoké D1 Den Bosch D1 12:45
hdm D1 Oranje-Rood D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch D1 13 33 10 3 0 44 9 0
2 SCHC D1 13 31 9 4 0 50 14 0
3 Amsterdam D1 13 28 8 4 1 42 10 0
4 Oranje-Rood D1 13 26 8 2 3 30 15 0
5 Hurley D1 13 20 5 5 3 27 21 0
6 Pinoké D1 13 18 6 0 7 16 27 0
7 Kampong D1 13 17 5 2 6 28 29 0
8 hdm D1 13 16 5 1 7 21 24 0
9 Laren D1 13 13 3 4 6 18 32 0
10 Bloemendaal D1 13 12 3 3 7 17 34 0
11 Victoria D1 13 5 1 2 10 15 40 0
12 HGC D1 13 0 0 0 13 5 58 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 dec THC Hurley D1 12:45 thuis - Veld 1
1 mrt HC Oranje Rood D1 n.n.b uit
6 mrt AH & BC D1 n.n.b thuis - Veld 1
8 mrt HV Victoria D1 n.n.b uit
15 mrt HC Bloemendaal D1 n.n.b thuis - Veld 1
5 apr SV Kampong Hockey D1 n.n.b uit
19 apr Pinoké D1 n.n.b thuis - Veld 1
26 apr hdm D1 n.n.b uit
3 mei HGC D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
hdm D1 Hurley D1 1-1
Amsterdam D1 HGC D1 3-0
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-2
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-1
Kampong D1 Den Bosch D1 1-9
Laren D1 SCHC D1 0-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Victoria D1 Kampong D1 3-3
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
SCHC D1 Amsterdam D1 1-1
Oranje-Rood D1 hdm D1 5-3
HGC D1 Bloemendaal D1 0-1
Hurley D1 Laren D1 2-2
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
Amsterdam D1 Hurley D1 1-1
Pinoké D1 Victoria D1 2-1
Laren D1 Oranje-Rood D1 1-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-3
SCHC D1 HGC D1 6-1
hdm D1 Den Bosch D1 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HGC D1 Kampong D1 1-5
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-2
Den Bosch D1 Laren D1 4-0
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 2-1
Hurley D1 SCHC D1 3-3
Victoria D1 hdm D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Amsterdam D1 Den Bosch D1 1-1
Pinoké D1 Kampong D1 0-2
hdm D1 Bloemendaal D1 2-0
SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-1
Laren D1 Victoria D1 3-1
Hurley D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kampong D1 hdm D1 1-3
Den Bosch D1 SCHC D1 2-2
HGC D1 Pinoké D1 0-2
Oranje-Rood D1 Hurley D1 3-0
Victoria D1 Amsterdam D1 1-6
Bloemendaal D1 Laren D1 4-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Oranje-Rood D1 Kampong D1 1-2
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0
HGC D1 Victoria D1 0-2
SCHC D1 hdm D1 4-0
Amsterdam D1 Laren D1 3-0
Hurley D1 Pinoké D1 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Kampong D1 HGC D1 6-1
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
SCHC D1 Hurley D1 4-3
hdm D1 Victoria D1 3-2
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
SCHC D1 Victoria D1 6-0
Hurley D1 Den Bosch D1 0-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 8-0
hdm D1 Pinoké D1 0-1
Oranje-Rood D1 HGC D1 5-0
Laren D1 Kampong D1 0-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
HGC D1 hdm D1 0-4
Pinoké D1 Laren D1 2-0
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-4
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 2-1
Kampong D1 Amsterdam D1 0-2
Victoria D1 Hurley D1 1-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
SCHC D1 Kampong D1 1-1
Den Bosch D1 HGC D1 7-0
Oranje-Rood D1 Victoria D1 2-1
Hurley D1 Bloemendaal D1 2-2
Amsterdam D1 Pinoké D1 3-1
Laren D1 hdm D1 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Pinoké D1 SCHC D1 1-8
hdm D1 Amsterdam D1 0-2
Kampong D1 Hurley D1 1-2
Laren D1 HGC D1 3-1
Victoria D1 Den Bosch D1 1-7
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 0-2
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Den Bosch D1 Kampong D1 3-2
HGC D1 Amsterdam D1 1-9
Victoria D1 Bloemendaal D1 1-1
Hurley D1 hdm D1 2-1
DONDERDAG 5 DECEMBER 2019
SCHC D1 Laren D1 4-1
VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
Sponsors
ZH1 - Almeerse
zaterdag 21-12 thuis om 15:00 info
ZD1 - SCHC
zaterdag 21-12 uit om 12:00 info
Agenda
9-12 Kerstdiners jeugd teams
16-12 Bestuursvergadering
22-12 Nationale Sportkampen Zaalhockeykamp
23-12 Géén zaaltraining in Kerstvakanti...
29-12 Extra zaaltraining D1


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Tim Bermentloo
Clover De Kool
Ellen Hazenberg-Stoffer
Livia Teuns
Klaas de Wal
Peti de Wit