Header_1718_07.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_02.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_05.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_06.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Karlijn Adank
Pam van Asperen
Daniëlle Bakker
Klaartje de Bruijn
Elin van Erk
Josien Galama
Sophie Goorhuis
Caroline Hollema
Maxime Kerstholt
Joëlle Ketting
Fleur Kok
Lisanne de Lange
Laura Marell
Mila Muyselaar
Fabienne Roosen
Macey de Ruiter
Bente van der Veldt
Emma Vrieler
Lieke van Wijk
Bieke Wijnmaalen

Ondersteuning Dames 1

Robert Jan Cox
(Trainer/Coach)
Hans Hekman
(Assistent coach)
Piteke Scheringa
(Manager)
Thom Fokker
(Videoanalyse)

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D1 Amsterdam D1 12:45
Den Bosch D1 Groningen D1 20:30
Huizen D1 Oranje-Rood D1 20:30
Kampong D1 Laren D1 20:30
Pinoké D1 hdm D1
SCHC D1 Hurley D1 20:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam D1 15 36 12 0 3 42 17 0
2 SCHC D1 15 36 11 3 1 46 11 0
3 Den Bosch D1 15 35 11 2 2 35 8 0
4 Oranje-Rood D1 15 32 10 2 3 33 16 0
5 Laren D1 15 24 7 3 5 34 25 0
6 Kampong D1 15 22 6 4 5 22 20 0
7 Hurley D1 15 20 6 2 7 22 23 0
8 Pinoké D1 15 17 5 2 8 27 33 0
9 hdm D1 15 17 5 2 8 20 33 0
10 Bloemendaal D1 15 6 1 3 11 13 38 0
11 Huizen D1 15 6 1 3 11 12 45 0
12 Groningen D1 15 5 1 2 12 9 46 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mrt SV Kampong Hockey D1 20:30 uit
24 mrt Pinoké D1 12:45 thuis - Veld 1
31 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D1 12:45 uit
7 apr HC Bloemendaal D1 12:45 thuis - Veld 1
28 apr Hockeyclub SCHC D1 12:45 uit
5 mei Huizer HC D1 12:45 thuis - Veld 1
12 mei HC Oranje Rood D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
Hurley D1 Laren D1 1-2
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
Groningen D1 Kampong D1 0-3
Huizen D1 Den Bosch D1 1-3
SCHC D1 Bloemendaal D1 8-0
Amsterdam D1 hdm D1 5-0
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Kampong D1 SCHC D1 0-0
hdm D1 Groningen D1 3-0
Laren D1 Amsterdam D1 0-1
Pinoké D1 Hurley D1 2-0
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 0-1
Bloemendaal D1 Huizen D1 1-1
VRIJDAG 14 SEPTEMBER 2018
Groningen D1 Laren D1 0-8
Amsterdam D1 Pinoké D1 2-1
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1 5-2
Huizen D1 SCHC D1 1-5
hdm D1 Kampong D1 2-3
Hurley D1 Den Bosch D1 0-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Laren D1 hdm D1 2-2
Pinoké D1 Groningen D1 3-3
Den Bosch D1 Amsterdam D1 2-0
Bloemendaal D1 Hurley D1 1-1
Kampong D1 Huizen D1 5-0
SCHC D1 Oranje-Rood D1 3-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
hdm D1 Pinoké D1 0-4
Laren D1 Kampong D1 1-0
Oranje-Rood D1 Huizen D1 2-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 1-0
Groningen D1 Den Bosch D1 1-6
DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018
Hurley D1 SCHC D1 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Pinoké D1 Laren D1 1-3
Den Bosch D1 hdm D1 3-0
Huizen D1 Hurley D1 0-2
Bloemendaal D1 Groningen D1 1-0
SCHC D1 Amsterdam D1 3-1
Kampong D1 Oranje-Rood D1 1-1
VRIJDAG 5 OKTOBER 2018
hdm D1 Bloemendaal D1 3-0
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
Pinoké D1 Kampong D1 1-1
Hurley D1 Oranje-Rood D1 1-3
Amsterdam D1 Huizen D1 7-1
Groningen D1 SCHC D1 0-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Kampong D1 Hurley D1 0-3
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
SCHC D1 hdm D1 4-1
Huizen D1 Groningen D1 1-1
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 1-2
Bloemendaal D1 Laren D1 2-4
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
hdm D1 Huizen D1 1-1
Laren D1 SCHC D1 1-1
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
Den Bosch D1 Kampong D1 5-0
Amsterdam D1 Hurley D1 1-0
Groningen D1 Oranje-Rood D1 0-2
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Hurley D1 Groningen D1 5-2
Oranje-Rood D1 hdm D1 3-0
Huizen D1 Laren D1 1-3
SCHC D1 Pinoké D1 6-1
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 0-2
Amsterdam D1 Kampong D1 0-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Den Bosch D1 SCHC D1 2-1
Pinoké D1 Huizen D1 3-1
Laren D1 Oranje-Rood D1 1-3
hdm D1 Hurley D1 0-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 1-1
Groningen D1 Amsterdam D1 0-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Den Bosch D1 Huizen D1 3-0
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-3
Laren D1 Hurley D1 2-3
hdm D1 Amsterdam D1 2-6
Kampong D1 Groningen D1 2-0
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
SCHC D1 Kampong D1 4-1
Huizen D1 Bloemendaal D1 2-1
Oranje-Rood D1 Den Bosch D1 1-1
Hurley D1 Pinoké D1 2-3
Amsterdam D1 Laren D1 7-2
Groningen D1 hdm D1 0-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Kampong D1 hdm D1 0-1
Laren D1 Groningen D1 3-0
Pinoké D1 Amsterdam D1 3-4
Den Bosch D1 Hurley D1 3-0
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 1-3
SCHC D1 Huizen D1 4-0
ZONDAG 17 MAART 2019
Amsterdam D1 Den Bosch D1 2-1
Hurley D1 Bloemendaal D1 2-1
Oranje-Rood D1 SCHC D1 0-2
Huizen D1 Kampong D1 1-4
hdm D1 Laren D1 2-1
Groningen D1 Pinoké D1 2-1
Sponsors
H1 - Schaerweijde
zondag 24-3 thuis om 14:45 info
D1 - Kampong
vrijdag 22-3 uit om 20:30 info
Agenda
21-3 Afbreken Blaashal
22-3 Wereld Waterdag / Wandelen voor W...
22-3 MB3 ontvangt team uit Zuid Afrika
23-3 Verwijderen ondervloer Weetabix B...
25-3 Jeugdtafel


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Anne Floor Bleeker
Vesper de Haas
Grignon Marell