Header_1718_05.jpg Header_1718_02.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_07.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_04.jpg
Junioren A
MA3
19:30 - 20:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Inloop MA Onder leiding van Thom/Kilian
MA4
19:30 - 20:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Inloop MA Onder leiding van Thom/Kilian
MA5
19:30 - 20:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Inloop MA Onder leiding van Thom/Kilian
MA6
19:30 - 20:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Inloop MA Onder leiding van Thom/Kilian
Junioren B
MB2
19:00 - 20:30
2 - CD
Trainer(s)
Karel Houting
Opmerkingen
Junioren C
MC3
17:30 - 18:30
3 - AB
Trainer(s)
Frederique Scholte
Opmerkingen
MC4
18:30 - 19:30
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MC5
17:30 - 18:30
3 - CD
Trainer(s)
Pien Elema
Opmerkingen
MC6
18:30 - 19:30
3
Trainer(s)
Frederique Scholte
Opmerkingen
MC7
18:30 - 19:30
3
Trainer(s)
Pien van der Meij
Opmerkingen
MC8
18:30 - 19:30
3
Trainer(s)
Ruud van Vuuren
Opmerkingen
Junioren D
MD1
15:30 - 17:00
1 - CD
Trainer(s)
Wouter van Voorst
Opmerkingen
MD2
15:30 - 17:00
2 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
MD3
16:30 - 17:30
3
Trainer(s)
Isa Lasner
Opmerkingen
MD4
17:00 - 18:00
1 - AB
Trainer(s)
Jonas Evenblij
Opmerkingen
MD5
16:30 - 17:30
3
Trainer(s)
Robert Schaap
Opmerkingen
MD6
16:30 - 17:30
3
Trainer(s)
Julius Dirkse van den Heuvel
Opmerkingen
MD7
15:30 - 16:30
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MD8
15:30 - 16:30
3 - AB
Trainer(s)
Ruud van Vuuren
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
14:30 - 15:30
2 - AB
Trainer(s)
Hanneke Smabers
Opmerkingen
M6E2
14:30 - 15:30
2 - AB
Trainer(s)
Thom Fokker
Opmerkingen
M6E3
14:30 - 15:30
2 - AB
Trainer(s)
Robbert van de Peppel
Opmerkingen
M6E4
14:30 - 15:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E5
14:30 - 15:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E6
14:30 - 15:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
13:30 - 14:30
2 - AB
Trainer(s)
Robbert van de Peppel
Opmerkingen
MF2
13:30 - 14:30
2 - AB
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
MF3
13:30 - 14:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4
13:30 - 14:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MF5
13:30 - 14:30
2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6
13:30 - 14:30
2 - CD
Trainer(s)
Kilian van Vuuren
Opmerkingen
MF7
13:30 - 14:30
2 - CD
Trainer(s)
Ruud van Vuuren
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:30
2 - AB
Trainer(s)
Thomas Vis
Opmerkingen
JA2
18:00 - 19:00
2 - AB
Trainer(s)
Thom Fokker
Opmerkingen
JA3
19:30 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Onder leiding van Thom/Ruud/Kilian
JA4
19:30 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Onder leiding van Thom/Ruud/Kilian
JA5
19:30 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Onder leiding van Thom/Ruud/Kilian
JA6
19:30 - 20:30
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Onder leiding van Thom/Ruud/Kilian
Junioren B
JB2
17:30 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
JB6
19:00 - 20:00
4 - CD
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:30
1 - AB
Trainer(s)
Florijn Perdok
Opmerkingen
JC2
16:30 - 18:00
2 - AB
Trainer(s)
Kilian van Vuuren
Opmerkingen
Junioren D
JD1
15:30 - 17:00
1 - AB
Trainer(s)
Thom Fokker
Opmerkingen
JD2
15:30 - 16:30
2 - AB
Trainer(s)
Robbert van de Peppel
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
14:30 - 15:30
1
Trainer(s)
Lieke Smabers
Opmerkingen
J6E2
14:30 - 15:30
1
Trainer(s)
Ruud de Zeeuw
Opmerkingen
J6E3
14:30 - 15:30
1
Trainer(s)
Wouter van Voorst
Opmerkingen
J6E4
14:30 - 15:30
1
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
13:30 - 14:30
1 - AB
Trainer(s)
Wouter van Voorst
Danielle Meijer
Opmerkingen
JF2
13:30 - 14:30
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF3
13:30 - 14:30
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF4
13:30 - 14:30
1 - CD
Trainer(s)
Minke Smeets
Opmerkingen
JF5
13:30 - 14:30
1 - CD
Trainer(s)
Thom Fokker
Opmerkingen
Overig
Strafcornertraining
17:30 - 18:30
4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
onder leiding van Ruud van Vuuren
Trimhockey
20:30 - 21:30
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Sponsors
H1 - Schaerweijde
zondag 24-3 thuis om 14:45 info
D1 - Kampong
vrijdag 22-3 uit om 20:30 info
Agenda
21-3 Afbreken Blaashal
22-3 Wereld Waterdag / Wandelen voor W...
22-3 MB3 ontvangt team uit Zuid Afrika
23-3 Verwijderen ondervloer Weetabix B...
25-3 Jeugdtafel


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Anne Floor Bleeker
Vesper de Haas
Grignon Marell