Header_1920_11.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_03.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 4 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
10:50 Thuis Zaal Meisjes E8 Rood Almeerse HC M8E1
13:00 Thuis Zaal Meisjes E8 Wit Almeerse HC M8E5
16:10 Thuis Zaal Meisjes C1-2 Almeerse HC MC12-C

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
13:55 Thuis Zaal Jongens D2 Almeerse HC JD2

Teams

Jeugd
Meisjes A7
4e klasse
Topkeeper MA
Meisjes A1
Landelijk
Meisjes A3
2e klasse
Meisjes A4
3e klasse
Meisjes A5
6e klasse
Meisjes A6
6e klasse
Meisjes B3
3e klasse
Meisjes B4
4e klasse
Training kernteams MA
Veld zaalteam MA1
Veld zaalteam MA1-2
Veld zaalteam MA2
Veld zaalteam MA3
Veld zaalteam MA4
Veld zaalteam MA5
Meisjes A2
1e klasse
Meisjes B2
2e klasse
Meisjes B5
5e klasse
Meisjes B7
5e klasse
Topkeeper MB
Training kernteams MB
Meisjes B1
Landelijk
Meisjes B6
5e klasse
Veld zaalteam MB1
Veld zaalteam MB1-2
Veld zaalteam MB2
Veld zaalteam MB3
Veld zaalteam MB4
Veld zaalteam MB5
Veld zaalteam MB6
3e training kernteams MC
Meisjes C8
6e klasse
Topkeeper MC
Meisjes C1
Super C
Meisjes C2
1e klasse
Meisjes C3
2e klasse
Meisjes C4
3e klasse
Meisjes C5
3e klasse
Meisjes C6
4e klasse
Meisjes C7
5e klasse
Veld zaalteam MC1
Veld zaalteam MC1-2
Veld zaalteam MC2
Veld zaalteam MC3
Veld zaalteam MC4
Veld zaalteam MC5
Veld zaalteam MC6
Veld zaalteam MC7
Veld zaalteam MC8
Veld zaalteam MC9
3e training kernteams MD
Veld zaalteam MD1
Veld zaalteam MD1-2
Veld zaalteam MD2
Veld zaalteam MD3
Veld zaalteam MD4
Veld zaalteam MD5
Veld zaalteam MD6
Veld zaalteam MD7
Veld zaalteam MD8
Veld zaalteam MD9
Meisjes D1
1e klasse
Meisjes D2
2e klasse
Meisjes D3
2e klasse
Meisjes D4
3e klasse
Meisjes D5
4e klasse
Meisjes D6
4e klasse
Meisjes D7
5e klasse
Meisjes D8
5e klasse
Meisjes E 8E1
Niveau 1 
Meisjes E 8E6
Niveau 1    
Veld zaalteam ME8 Blauw
Veld zaalteam ME8 Geel
Veld zaalteam ME8 Groen
Veld zaalteam ME8 Oranje
Veld zaalteam ME8 Rood
Veld zaalteam ME8 Wit
Meisjes E 6E1
Niveau 1
Meisjes E 6E2
Niveau 1 
Meisjes E 6E3
Niveau 1
Meisjes E 6E4
Niveau 1 
Meisjes E 6E5
Niveau 1    
Meisjes E 6E6
Niveau 1   
Meisjes E 6E7
Niveau 1   
Meisjes E 8E2
Niveau 1 
Meisjes E 8E3
Niveau 1  
Meisjes E 8E4
Niveau 1  
Meisjes E 8E5
Niveau 1    
Veld zaalteam ME6 Blauw
Veld zaalteam ME6 Geel
Veld zaalteam ME6 Groen
Veld zaalteam ME6 Oranje
Veld zaalteam ME6 Rood
Meisjes F1
Niveau 1 
Meisjes F2
Niveau 1  
Meisjes F3
Niveau 1  
Meisjes F4
Niveau 1  
Meisjes F5
Niveau 1   
Veld zaalteam MF Blauw
Veld zaalteam MF Geel
Veld zaalteam MF Groen
Veld zaalteam MF Oranje
Veld zaalteam MF Rood
Veld zaalteam MF Wit
Jeugd
Keepers A
Keepers blok 5
Jongens A1
Landelijk
Jongens A2
1e klasse
Jongens A3
4e klasse
Topkeeper JA
Training kernteams JA
Veld zaalteam JA1
Veld zaalteam JA1-2
Veld zaalteam JA2
Keepers B
Keepers blok 4
Jongens B1
Landelijk
Jongens B2
1e klasse
Jongens B3
2e klasse
Jongens B4
3e klasse
Topkeeper JB
Training kernteams JB
Veld zaalteam JB1
Veld zaalteam JB1-2
Veld zaalteam JB2
Veld zaalteam JB3
Veld zaalteam JB4
Keepers blok 2
Keepers blok 3
Keepers C
3e training kernteams JC
Jongens C1
Super C
Jongens C2
1e klasse
Jongens C3
2e klasse
Jongens C4
4e klasse
Jongens C5
4e klasse
Topkeeper JC
Jongens D1
1e klasse
Veld zaalteam JC1
Veld zaalteam JC1-2
Veld zaalteam JC2
Veld zaalteam JC3
Veld zaalteam JC4
Veld zaalteam JC5
Veld zaalteam JD4
Veld zaalteam JD5
Keepers blok 1
Keepers D
3e training kernteams JD
Jongens D2
2e klasse
Jongens D3
1e klasse
Jongens D4
4e klasse
Jongens D5
2e klasse
Veld zaalteam JD1
Veld zaalteam JD1-2
Veld zaalteam JD2
Veld zaalteam JD3
Veld zaalteam JD6
Keepers 8-tallen
Jongens D6
4e klasse
Jongens E 8E1
Niveau 1
Jongens E 8E2
Niveau 1 
Jongens E 8E3
Niveau 1  
Jongens E 8E4
Niveau 1   
Veld zaalteam JE8 Blauw
Veld zaalteam JE8 Geel
Veld zaalteam JE8 Groen
Veld zaalteam JE8 Rood
Keepers 6-tallen
Jongens E 6E1
Niveau 1
Jongens E 6E2
Niveau 1 
Jongens E 6E3
Niveau 1  
Jongens E 6E4
Niveau 1  
Jongens E 6E5
Niveau 1  
Veld zaalteam JE6 Blauw
Veld zaalteam JE6 Geel
Veld zaalteam JE6 Groen
Veld zaalteam JE6 Rood
Jongens F1
Niveau 1  
Jongens F2
Niveau 1 
Jongens F3
Niveau 1  
Jongens F4
Niveau 1 
Jongens F5
Niveau 1    
Veld zaalteam JF Blauw
Veld zaalteam JF Geel
Veld zaalteam JF Groen
Veld zaalteam JF Oranje
Veld zaalteam JF Rood
Veld zaalteam JF Wit
Sponsors
H1 - Gooische
zondag 13-2 uit om 14:45 info
ZD1 - Ring Pass Delft
zondag 30-1 thuis om 13:00 info
Agenda
31-1 Bestuursvergadering


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Eef Goedhart
Jos Jansen
Amy Johannesma
Rogier van Min
Boukje Wigmans