Header_1718_05.jpg Header_1718_00jpg.jpg Header_1718_06.jpg Header_1718_03.jpg Header_1718_04.jpg Header_1718_08.jpg Header_1718_09.jpg Header_1718_01.jpg Header_1718_10.jpg Header_1718_13.jpg Header_1718_11.jpg Header_1718_02.jpg Header_1718_07.jpg

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Cartouche MA1
14:15
Uit
MA2 - Huizen MA2
15:45 - 4
Thuis
MA3 - Phoenix MA3
17:30 - 2
Thuis
MA4 - Nieuwegein MA3
17:45
Uit
MA5 - Huizen MA5
16:00
Uit
MA6 - MMHC Voordaan MA5
14:30
Uit
Meisjes B
MB1 - Klein Zwitserland MB1
12:30 - 2
Thuis
MB2 - Naarden MB2
15:00 - 3
Thuis
MB3 - Culemborg MB1
16:00 - 1
Thuis
MB4 - Almeerse MB5
13:45
Uit
MB5 - SCHC MB7
15:15
Uit
MB6 - Hilversum MB5
14:45
Uit
MB7 - Loenen MB5
14:15 - 1
Thuis
MB8 - Huizen MB5
15:00 - 5
Thuis
Meisjes C
MC1 - HHC Quick Stick MC1
10:45 - 1
Thuis
MC2 - IJsseloever MC2
13:30 - 3
Thuis
MC3 - Rijnvliet MC1
14:30
Uit
MC4 - Gooische MC7
14:15 - 4
Thuis
MC5 - Spandersbs MC4
14:15
Uit
MC6 - Schaerweijde MC7
12:00 - 5
Thuis
MC8 - Leusden MC6
16:00 - 2
Thuis
Meisjes D
MD1 - Schaerweijde MD1
09:00 - 1
Thuis
MD3 - Phoenix MD3
11:15 - 4
Thuis
MD4 - Almeerse MD2
09:00
Uit
MD5 - H.C. Eemvallei MD5
11:00
Uit
MD6 - Naarden MD7
12:00 - 3
Thuis
MD7 - Kampong MD11
12:45 - 4
Thuis
MD8 - Schaerweijde MD8
11:30
Uit
Meisjes E
M6E1 - H.C. Eemvallei ME1
09:00 - 2
Thuis
M6E2 - Naarden ME4
08:45
Uit
M6E3 - Baarn ME2
10:00 - 4
Thuis
M6E4 - Huizen ME4
08:45
Uit
M6E5 - Hockeyclub De Haaskamp ME1
09:00 - 4
Thuis
M6E6 - Nieuwegein ME5
08:45
Uit
M8E1 - Almeerse M8E1
09:00 - 5
Thuis
M8E2 - Spandersbs M8E1
09:00 - 5
Thuis
M8E3 - Amersfoort M8E2
10:30
Uit
M8E5 - HCDoorn M8E2
08:45
Uit
M8E6 - Schaerweijde M8E7
09:00 - 3
Thuis
Meisjes F
MF1 - H.C. Eemvallei MF3
08:45
Uit
MF2 - MHC Muiderberg MF1
09:00 - 4
Thuis
MF3 - Shinty MF1
10:00 - 4
Thuis
MF4 - Shinty MF2
08:45
Uit
MF5 - Naarden MF3
09:00 - 4
Thuis
MF6 - Spitsbergen MF3
09:00 - 2
Thuis
MF7 - UNO MF2
10:00
Uit
Jongens A
JA1 - Push JA1
14:15
Uit
JA2 - Kampong JA2
16:00
Uit
JA4 - Fletiomare JA3
14:45
Uit
JA5 - MHC Vianen JA1
17:15 - 4
Thuis
JA6 - Kampong JA5
16:30 - 5
Thuis
Jongens B
JB1 - Apeldoorn JB1
12:30 - 1
Thuis
JB2 - Almeerse JB2
16:30 - 3
Thuis
JB3 - Amersfoort JB3
13:30
Uit
JB4 - MHC Vianen JB1
17:30 - 1
Thuis
JB5 - Spandersbs JB4
16:00
Uit
JB6 - Hilversum JB4
17:45
Uit
Jongens C
JC1 - Oosterbeek JC1
10:45
Uit
JC2 - Naarden JC3
10:45 - 2
Thuis
JC3 - HCDoorn JC2
10:15
Uit
JC4 - Houten JC3
13:30 - 5
Thuis
JC5 - Schaerweijde JC6
14:15
Uit
JC6 - Almeerse JC4
12:45
Uit
Jongens D
JD1 - SCHC JD1
09:00
Uit
JD2 - Houten JD2
10:30 - 3
Thuis
JD3 - SCHC JD6
10:30
Uit
JD4 - Weesp JD2
10:30 - 5
Thuis
JD5 - Zeewolde JD2
10:30
Uit
Jongens E
J6E1 - Phoenix JE3
12:00
Uit
J6E2 - Almeerse JE1
10:00 - 4
Thuis
J6E3 - Zwaluwen JE3
09:00 - 4
Thuis
J6E4 - Hoevelaken JE1
09:00
Uit
J8E1 - Huizen J8E1
09:00 - 3
Thuis
J8E3 - Houten J8E3
10:15
Uit
Jongens F
JF1 - Schaerweijde JF1
09:00 - 2
Thuis
JF2 - Naarden JF6
09:00 - 2
Thuis
JF3 - Naarden JF3
08:45
Uit
JF4 - Hockeyclub De Haaskamp JF1
09:45
Uit
JF5 - Phoenix JF1
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Sponsors
H1 - Schaerweijde
zondag 24-3 thuis om 14:45 info
D1 - Kampong
vrijdag 22-3 uit om 20:30 info
Agenda
21-3 Afbreken Blaashal
22-3 Wereld Waterdag / Wandelen voor W...
22-3 MB3 ontvangt team uit Zuid Afrika
23-3 Verwijderen ondervloer Weetabix B...
25-3 Jeugdtafel


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Anne Floor Bleeker
Vesper de Haas
Grignon Marell