Header_1920_04.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_05.jpg

Wedstrijdschema

Meisjes B
ZMB1 - Gooische MB1
11:00
Uit
ZMB1 - Schaerweijde MB1
12:00
Thuis
ZMB2 - Shinty MB1
13:40
Uit
ZMB2 - IJsseloever MB1
14:20
Uit
ZMB7 - Maarssen MB6
17:00
Uit
ZMB7 - Woerden MB6
17:40
Uit
ZMB8 - Weesp MB4
17:40
Uit
ZMB8 - Hilversum MB8
18:20
Thuis
Meisjes C
ZMC1 - Schaerweijde MC1
14:00
Thuis
ZMC1 - Fletiomare MC1
15:00
Uit
ZMC3 - Woerden MC2
15:00
Thuis
ZMC3 - Almeerse MC3
16:20
Thuis
ZMC7 - Gooische MC8
13:40
Uit
ZMC7 - Lelystad MC4
14:20
Uit
Meisjes D
ZMD1 - SCHC MD1
15:40
Uit
ZMD1 - Naarden MD1
16:20
Thuis
ZMD12 - Fletiomare MD21C
13:00
Thuis
ZMD12 - SCHC MD12C
14:20
Thuis
ZMD2 - Rijnvliet MD1
13:00
Thuis
ZMD2 - Loenen MD1A
14:20
Thuis
ZMD3 - Lelystad MD12C
11:00
Thuis
ZMD3 - HCDoorn MD1
12:20
Thuis
ZMD4 - Zeewolde MD2
14:30
Uit
ZMD4 - Baarn MD2
15:10
Thuis
ZMD6 - HCDoorn MD2
09:00
Uit
ZMD6 - SCHC MD6
09:40
Thuis
ZMD7 - Naarden MD8
09:00
Thuis
ZMD7 - Almeerse MD3
10:20
Uit
ZMD8 - Lelystad MD4
11:00
Uit
ZMD8 - Kampong MD10
11:40
Thuis
Meisjes E
ZM6E3 - Gooische M6E4
10:00
Uit
ZM6E3 - Voordaan M6E3
10:40
Thuis
ZM8E4 - UNO M8E4
11:15
Uit
ZM8E4 - HCDoorn M8E2
11:55
Uit
Jongens A
ZJA3 - Leusden JA2
19:00
Uit
ZJA3 - Baarn JA2
19:40
Uit
Jongens B
ZJB12 - Phoenix JB12C
17:40
Uit
ZJB12 - Fletiomare JB12C
18:20
Uit
Jongens C
ZJC1 - Fletiomare JC1
13:40
Uit
ZJC1 - Houten JC2
14:20
Uit
ZJC3 - Houten JC3
09:00
Uit
ZJC3 - Soest JC2
09:40
Uit
ZJC4 - Zwaluwen JC2
18:00
Uit
ZJC4 - Houten JC5
18:40
Uit
Jongens D
ZJD12 - Gooische JD12C
11:00
Thuis
ZJD12 - Kampong JD12C
12:20
Uit
ZJD2 - Naarden JD3
09:00
Thuis
ZJD2 - Maarn JD1
10:20
Thuis
ZJD3 - Woerden JD2
12:10
Uit
ZJD3 - Baarn JD2
12:50
Thuis
ZJD4 - Kromme Rijn JD2
11:40
Uit
ZJD4 - Woerden JD3
12:20
Uit
Jongens E
ZJ6E1 - SCHC J6E1
09:40
Uit
ZJ6E1 - Houten J6E1
10:20
Thuis
ZJ6E3 - Schaerweijde J6E6
09:00
Uit
ZJ6E3 - Voordaan J6E4
09:40
Thuis
ZJ8E1 - Kampong J8E2
09:40
Uit
ZJ8E1 - Naarden J8E2
10:20
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Almere MD3 - Naarden MD8
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Naarden JD3 - Maarn/Doorn JD1
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Doorn MD1 - Lelystad MD12C
11:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Kampong JD12C - Gooische JD12C
11:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Rijnvliet MD1 - Loenen MD1A
13:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Fletiomare MD12C - SCHC MD12C
13:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Woerden MC2 - Loenen MC2
15:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Houten MC34C - Loenen MC2
17:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Almere MC3 - Maarssen MC2
17:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Houten MC34C - Maarssen MC2
18:20
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Sponsors
ZH1 - Almeerse
zaterdag 21-12 thuis om 15:00 info
ZD1 - SCHC
zaterdag 21-12 uit om 12:00 info
Agenda
9-12 Kerstdiners jeugd teams
16-12 Bestuursvergadering
22-12 Nationale Sportkampen Zaalhockeykamp
23-12 Géén zaaltraining in Kerstvakanti...
29-12 Extra zaaltraining D1


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Tim Bermentloo
Clover De Kool
Ellen Hazenberg-Stoffer
Livia Teuns
Klaas de Wal
Peti de Wit