Header_1920_07.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_10.jpg

Wedstrijdschema

Meisjes A
ZMA1 - Gooische MA1
11:55
Thuis
ZMA1 - Phoenix MA1
13:45
Uit
Meisjes B
ZMB1 - SCHC MB1
13:30
Thuis
ZMB1 - Schaerweijde MB1
15:30
Uit
ZMB3 - Maarssen MB3
09:00
Thuis
ZMB3 - Zwaluwen MB2
10:20
Thuis
ZMB4 - Weesp MB3
12:30
Uit
ZMB4 - Lelystad MB23-C
13:10
Thuis
Meisjes C
ZMC1 - Naarden MC1
12:30
Uit
ZMC1 - Spandersbs MC1
13:30
Thuis
ZMC6 - Shinty MC4
09:10
Uit
ZMC6 - SCHC MC7
09:50
Uit
ZMC8 - Buitenhout MHC MC3
13:10
Uit
ZMC8 - Kampong MC12
13:50
Thuis
Meisjes E
ZME6 Blauw - Amersfoort M6E2
09:40
Uit
ZME6 Blauw - Gooische M6E4
10:20
Uit
ZME6 Geel - Baarn M6E2
09:10
Thuis
ZME6 Geel - Kampong M6E6
09:50
Thuis
ZME6 Groen - Houten M6E1
13:10
Thuis
ZME6 Groen - Kampong M6E5
13:50
Uit
ZME6 Rood - Gooische M6E2
09:10
Uit
ZME6 Rood - Spandersbs M6E1
09:50
Uit
ZME8 Geel - H.C. Eemvallei M8E2
09:00
Uit
ZME8 Geel - Leusden M8E2
09:40
Uit
Jongens A
ZJA1 - Kampong JA1
12:50
Uit
ZJA1 - Gooische JA1
14:40
Thuis
ZJA2 - IJsseloever JA2
14:45
Uit
ZJA2 - Kampong JA4
15:25
Thuis
Jongens B
ZJB12 - Voordaan JB12-C
15:10
Uit
ZJB12 - Spandersbs JB12-C
15:50
Thuis
Jongens C
ZJC1 - Houten JC1
08:30
Uit
ZJC1 - Kampong JC1
09:30
Thuis
ZJC12 - Naarden JC12-C
11:10
Thuis
ZJC12 - Voordaan JC12-C
11:50
Thuis
ZJC3 - Buitenhout MHC JC1
13:40
Uit
ZJC3 - Naarden JC4
14:20
Uit
Jongens E
ZJE6 Groen - H.C. Eemvallei J6E2
09:30
Uit
ZJE6 Groen - Baarn J6E1
10:10
Thuis
ZJE8 Geel - Naarden J8E3
09:00
Thuis
ZJE8 Geel - Loenen J8E2
10:20
Thuis
ZJE8 Groen - Amersfoort J8E2
11:10
Uit
ZJE8 Groen - Baarn J8E1
11:50
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Naarden J8E3 - Loenen J8E2
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Maarssen MB3 - Zwaluwen MB2
09:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Gooische JA1 - Voordaan JA1
11:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL SCHC JA1 - Schaerweijde JA1
11:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Schaerweijde MA1 - Phoenix MA1
11:55
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Voordaan JA1 - SCHC JA1
12:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL SCHC MA1 - Kampong MA1
13:45
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Schaerweijde JA1 - Kampong JA1
14:40
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Gooische MA1 - SCHC MA1
15:35
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Kampong MA1 - Schaerweijde MA1
15:35
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Sponsors
ZH1 - Huizen
zondag 12-12 uit om 14:40 info
ZD1 - Almeerse
zondag 12-12 uit om 11:20 info
Agenda
9-12 Borrel Ter Gooi ziekenhuis
13-12 Bestuursvergadering
16-12 Besloten feest
27-12 Nationale Sportkampen, zaalhockey...


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Berry Diepeveen
Victor van Eekelen
Philippa (Pippa) Kneepkens
Diana van Oosterhout
Boyd Sleeman
Hans Teuns