Header_1920_10.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_07.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Jongens D1 Eelco Bouma 2 - AB
15:45 - 17:00 Jongens D2 Tim Meijers 2 - CD
15:45 - 17:00 Meisjes D1 Bastiaan van Veelen
Teun van Uunen
3 - AB
15:45 - 17:00 Meisjes D3 Thom Fokker 3 - CD
15:45 - 17:00 Meisjes D4 Skip van Tellingen 1 - AB Roulatieschema
15:45 - 17:00 Meisjes D5 Anna Damman 4 - AB Roulatieschema
15:45 - 17:00 Meisjes D8 Annabelle Broekman 1 - CD Roulatieschema
15:45 - 17:00 Veldcoördinator Thomas Vis 2
15:45 - 17:00 Veldcoördinator Peter den Hartog 1
17:00 - 18:15 Jongens C1 Thom Fokker 2 - AB Pieter Janssen
17:00 - 18:15 Jongens C2 Tim Meijers 2 - CD
17:00 - 18:15 Jongens C3 3
17:00 - 18:15 Jongens C4 Aus de Bruin 3
17:00 - 18:15 Jongens C5 Thijn Scheffer 3
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Thomas Vis 1 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Teun van Uunen
Tim Habets
1 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D6 Annabelle Broekman 4 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes D7 Damian Rau 4 - AB
17:00 - 20:45 Veldcoördinator Eelco Bouma 3
17:00 - 18:15 Veldcoördinator Peter den Hartog 4
18:15 - 19:30 Jongens A3 4
18:15 - 19:30 Jongens A4 Peter den Hartog 4
18:15 - 19:30 Jongens B3 Aus de Bruin 3 - AB
18:15 - 19:30 Jongens B4 Anna Damman 3 - CD
18:15 - 19:30 Jongens B5 Damian Rau 3 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes A2 Quinten Goutier
Tim Habets
1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B2 Katerina Lacina 2 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes C2 Jurriaan Wiersma 2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Thomas Vis 1 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Thom Fokker 1
19:30 - 20:45 Jongens A2 Peter den Hartog 2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A3 Aus de Bruin 3 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A4 Damian Rau 3 - CD
20:45 - 21:45 Heren 2 Peter den Hartog 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:45 Jongens D3 Rogier Goelst 2
15:30 - 16:45 Jongens D4 2
15:30 - 16:45 Jongens D5 Eric Fintelman 2
15:30 - 16:30 Jongens E 8E3 Thom Fokker 1
15:30 - 16:30 Jongens E 8E4 Thomas Vis 1
15:30 - 16:45 Meisjes D2 Willemijn van Schaardenburg- Duyster 3 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E3 Eelco Bouma 1
16:30 - 17:30 Meisjes E 8E4 Eelco Bouma 1
16:30 - 17:30 Meisjes E 8E5 Thom Fokker 1
16:30 - 17:30 Meisjes E 8E6 Thomas Vis 1
16:45 - 18:00 Meisjes C5 Naut Meijers 3
16:45 - 18:00 Meisjes C6 Robin van der Woord 3
16:45 - 18:00 Meisjes C7 Rogier Goelst 2 - ABC
16:45 - 18:00 Meisjes C8 Thijn Scheffer 2 - ABC
16:45 - 20:30 Veldcoördinator Willemijn van Schaardenburg- Duyster 3
17:30 - 19:00 Jongens A1 Thom Fokker 1 - AB
17:30 - 18:45 Jongens C2 Eric Fintelman 4 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes B4 Yasmine Tonningen 5 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes B5 Anna Damman 5 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Teun van Uunen
Tim Habets
1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Ties Linthorst
Niek Huisman
4 - AB
17:45 - 18:30 Topkeeper JC 2 - D
17:45 - 18:30 Topkeeper MC Iris Huisman 2 - D
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Thomas Vis 2 - ABC
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Charlotte Deppe 3
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Naut Meijers 3
18:30 - 19:15 Topkeeper JA Iris Huisman 2 - D
18:30 - 19:15 Topkeeper JB 2 - D
18:45 - 20:00 Meisjes A5 Yasmine Tonningen 5
18:45 - 20:00 Meisjes A6 Robin van der Woord 4 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B7 Anna Damman 4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Frank Balvers
Darren Cheesman
Serge Spoelstra
1
19:15 - 20:30 Meisjes A7 David Stam 3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B6 Niek Huisman 3 - AB
19:15 - 20:00 Topkeeper MA Iris Huisman 2 - D
19:15 - 20:00 Topkeeper MB 2 - D
19:30 - 21:00 Jongens B1 Thomas Vis 2 - CD
19:30 - 20:45 Jongens B2 Tim Habets 2 - AB
20:45 - 22:15 Jong Dames 1 Tim Habets 2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 15:30 Selecties Trainingsgroep 3 - D Panasj
13:30 - 14:30 Jongens F1 Eelco Bouma 1
13:30 - 14:30 Jongens F2 1
13:30 - 14:30 Jongens F3 Thom Fokker 2
13:30 - 14:30 Jongens F4 Tim Meijers 2
13:30 - 14:15 Kabouters Jongens Floris-Jan den Houting 4
13:30 - 14:15 Kabouters Meisjes Floris-Jan den Houting 5
13:30 - 14:30 Meisjes F1 Peter den Hartog 1
13:30 - 14:30 Meisjes F2 Annabelle Broekman 1
13:30 - 14:30 Meisjes F3 2
13:30 - 14:30 Meisjes F4 Damian Rau 2
13:30 - 14:30 Meisjes F5 Niek Huisman 3 - ABC
13:30 - 14:30 Meisjes F6 Thomas Vis 3 - ABC
13:30 - 14:30 Meisjes F7 Anna Damman 3 - ABC
14:30 - 15:30 Blauwe Haaien Minke Smabers 4
14:30 - 15:30 Gele Leeuwen 4
14:30 - 15:30 Groene Krokodillen 4
14:30 - 15:30 Jongens E 6E3 Damian Rau 2
14:30 - 15:30 Jongens E 6E4 Thomas Vis 2
14:30 - 15:30 Jongens E 6E5 Peter den Hartog 1
14:30 - 15:30 Jongens E 6E6 Niek Huisman 3 - ABC
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E3 Thom Fokker 2
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E4 Tim Meijers 2
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E5 Anna Damman 1
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E6 Eelco Bouma 1
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E7 Annabelle Broekman 3 - ABC
14:30 - 15:30 Meisjes E 6E8 Eric Fintelman 3 - ABC
14:30 - 15:30 Rode Papegaaien 5
14:30 - 15:30 Roze Flamingos 5
14:30 - 15:30 Witte IJsberen Floris-Jan den Houting 5
14:30 - 15:30 Witte Tijgers 4
14:30 - 15:30 Zwarte Zwanen 5
15:30 - 16:45 Jongens D1 Lieke Smabers
Thom Fokker
1 - AB
15:30 - 16:45 Jongens D2 Thijn Scheffer 2 - AB
15:30 - 16:30 Jongens E 6E1 Peter den Hartog 3
15:30 - 16:30 Jongens E 6E2 Tim Meijers 3
15:30 - 16:30 Jongens E 8E1 Minke Smabers 4
15:30 - 16:30 Jongens E 8E2 Thomas Vis 4
15:30 - 16:45 Meisjes D1 Bastiaan van Veelen
Teun van Uunen
1 - CD
15:30 - 16:45 Meisjes D2 Niek Huisman 2 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E1 Eelco Bouma 3
15:30 - 16:30 Meisjes E 6E2 3
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E1 4
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E2 Eric Fintelman 4
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Eelco Bouma 5
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Peter den Hartog 5
16:30 - 17:45 Meisjes D5 Arnoud van Mancius 4
16:30 - 17:45 Meisjes D6 Tim Meijers 4
16:30 - 17:45 Meisjes D7 Sam Huisman 3
16:30 - 17:45 Meisjes D8 Niek Huisman 3
16:45 - 18:15 Jongens B1 Darren Cheesman 2 - AB
16:45 - 18:15 Jongens C1 Thom Fokker 2 - CD Pieter Janssen
17:30 - 19:00 Heren 1 Nanco Jansonius 1
17:45 - 19:00 Jongens C3 Niek Huisman 3
17:45 - 19:00 Jongens C4 David Stam 3
17:45 - 19:00 Jongens C5 Sam Huisman 3
17:45 - 19:00 Meisjes B3 Quinten Goutier 4
18:15 - 19:15 2e training kernteams JB Peter den Hartog 2 - CD
18:15 - 19:15 2e training kernteams MB Eric Fintelman
Eelco Bouma
2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Thomas Vis 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A7 Quinten Goutier 4
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Darren Cheesman 1 - AB
19:15 - 20:15 2e training kernteams JA Aleid Grijpma 2
19:15 - 20:15 2e training kernteams MA Eric Fintelman 2
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep 3 instuif Hockey (Trim): Robin van der Woord, Waldo van der Walle
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:30 Dames 1 Frank Balvers
Darren Cheesman
1
15:00 - 17:00 Selecties Trainingsgroep 5 - CD Panasj
15:30 - 16:45 Jongens D1 Eelco Bouma
Lieke Smabers
2 - BCD
15:30 - 16:30 Jongens E 8E3 Eric Fintelman 1
15:30 - 16:30 Jongens E 8E4 Thomas Vis 1
15:30 - 16:45 Meisjes D1 Bastiaan van Veelen
Teun van Uunen
5 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E3 Floris-Jan den Houting 1
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E4 Thom Fokker 3
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E5 Anna Damman 3
15:30 - 16:30 Meisjes E 8E6 Peter den Hartog 3
15:45 - 16:30 Keepers blok 1 Aagje van Mastrigt
Bram Stedehouder
2 - A
16:30 - 18:00 Dames 1 Darren Cheesman
Frank Balvers
1
16:30 - 17:45 Jongens D3 Peter den Hartog 3
16:30 - 17:45 Jongens D4 Gregory Roosjen 3
16:30 - 17:45 Jongens D5 Anna Damman 3
16:30 - 17:15 Keepers blok 2 Aagje van Mastrigt
Bram Stedehouder
2 - A
16:30 - 17:45 Meisjes C3 Luuk Van Rooij
Floris-Jan den Houting
4
16:30 - 17:45 Meisjes C4 Stijn van Rooij 4
16:30 - 17:45 Meisjes C5 Kimi Jonker 4
16:30 - 19:00 Veldcoördinator Paul van Laak 4
16:45 - 18:00 Jongens C1 Pieter Janssen
Sam Vlasman
Thom Fokker
2 - BCD
17:15 - 18:00 Keepers blok 3 Aagje van Mastrigt
Bram Stedehouder
2 - A
17:45 - 19:00 Jongens B2 Damian Rau 3 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B2 Katerina Lacina
Peter den Hartog
3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C7 Luuk Van Rooij 4
17:45 - 19:00 Meisjes C8 Stijn van Rooij 4
18:00 - 18:45 Keepers blok 4 Aagje van Mastrigt
Bram Stedehouder
2 - A
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Darren Cheesman 1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Teun van Uunen
Tim Habets
2 - BCD
18:00 - 19:15 Meisjes C6 Robin van der Woord 1 - AB
18:45 - 19:30 Keepers blok 5 Aagje van Mastrigt
Bram Stedehouder
2 - A
19:00 - 20:15 Jongens A2 Thomas Vis 4 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes A2 Peter den Hartog 4 - AB
19:15 - 20:15 Heren 2 1 - AB optioneel
19:15 - 20:45 Jongens A1 Darren Cheesman 1 - CD
19:30 - 20:30 Instuif sessies Trainingsgroep 2 trainer Teun van Uunen
20:00 - 21:00 Jong Dames 1 Tim Habets 3
20:15 - 21:30 Trimhockey Trainingsgroep 4 Trainer: Daniel Mackay
20:15 - 21:45 Meisjes A1 Thomas Vis 1 - AB
20:30 - 21:30 Instuif sessies Trainingsgroep 2 trainer Teun van Uunen
20:45 - 21:45 Heren Veteranen 45A 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 12:00 OldStarshockey Trainingsgroep 2 Kilian van Vuuren
11:00 - 13:00 Dames 1 Darren Cheesman
Frank Balvers
Serge Spoelstra
1
15:30 - 16:45 Jongens D2 Aus de Bruin 1 - CD
15:30 - 16:45 Meisjes D2 Vanessa Blockmans 1 - AB
15:45 - 16:15 Keepers Trainingsgroep 3 - D Olv Alex Hedeman, Renske Hilhorst en Hidde Roest
15:45 - 16:45 Jongens E 6E5 Eric Fintelman 3 - ABC
15:45 - 16:45 Jongens E 6E6 Luuk Van Rooij 4
15:45 - 16:45 Jongens E 8E1 Minke Smabers 2
15:45 - 16:45 Jongens E 8E2 Eduard Schaepman 2
15:45 - 16:45 Meisjes E 6E5 Thomas Vis 3 - ABC
15:45 - 16:45 Meisjes E 6E6 Anna Damman 3 - ABC
15:45 - 16:45 Meisjes E 6E7 Peter den Hartog
Stijn van Rooij
4
15:45 - 16:45 Meisjes E 6E8 Kimi Jonker 4
15:45 - 16:45 Meisjes E 8E1 Thom Fokker 2
15:45 - 16:45 Meisjes E 8E2 Eelco Bouma 2
16:15 - 16:45 Keepers Trainingsgroep 3 - D Olv Alex Hedeman, Renske Hilhorst en Hidde Roest
16:45 - 17:15 Keepers Trainingsgroep 3 - D Olv Alex Hedeman, Renske Hilhorst en Hidde Roest
16:45 - 17:45 3e training kernteams JD Thom Fokker
Aus de Bruin
1
16:45 - 17:45 3e training kernteams MD Darren Cheesman
Thomas Peters
2
16:45 - 17:45 Jongens E 6E1 Eric Fintelman 3 - ABC
16:45 - 17:45 Jongens E 6E2 Anna Damman 3 - ABC
16:45 - 17:45 Jongens E 6E3 Peter den Hartog 4
16:45 - 17:45 Jongens E 6E4 Luuk Van Rooij
Kimi Jonker
4
16:45 - 17:45 Meisjes E 6E1 Eelco Bouma 3 - ABC
16:45 - 17:45 Meisjes E 6E2 Thomas Vis 3 - ABC
16:45 - 17:45 Meisjes E 6E3 Stijn van Rooij 4
16:45 - 17:45 Meisjes E 6E4 4
17:15 - 17:45 Keepers Trainingsgroep 3 - D Olv Alex Hedeman, Renske Hilhorst en Hidde Roest
17:45 - 18:45 3e training kernteams JC Thomas Peters
Jasper Sterken
3 - CD
17:45 - 18:45 3e training kernteams MC Sam Huisman 3 - AB
17:45 - 19:00 Jongens B1 Tim Blokpoel 2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C2 Peter den Hartog
Eric Fintelman
1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C2 Aus de Bruin
Damian Rau
1 - AB
19:00 - 21:00 Dames 1 Frank Balvers
Darren Cheesman
2
19:00 - 21:00 Dames 1 Darren Cheesman
Frank Balvers
1
19:00 - 21:00 Heren 1 Nanco Jansonius 1
19:00 - 21:00 Heren 1 Nanco Jansonius 2
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 13:00 Heren 1 Nanco Jansonius 1
Sponsors
Agenda
17-5 Bestuursvergadering


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Maximilian van Eekelen
Otteline de Groen
Etienne Platte