Header_1920_08.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_05.jpg

Dames A

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gooische D30A 22 59 19 2 1 74 21 0
2 Rotterdam D30A 22 47 14 5 3 55 18 0
3 Amsterdam D30A 22 39 11 6 5 63 31 0
4 Klein Zwitserland D30A 22 36 10 6 6 43 31 0
5 HDM D30A 22 35 10 5 7 25 21 0
6 Pinoké D30A 22 31 9 4 9 41 40 0
7 Kampong D30B 22 27 7 6 9 40 48 0
8 Cartouche D30A 22 26 7 5 10 31 49 0
9 Kampong D30A 22 20 3 11 8 21 46 0
10 Bloemendaal D30A 22 19 4 7 11 30 49 0
11 Laren D30A 22 14 3 5 14 24 58 0
12 Spandersbosch D30A 22 11 3 2 17 26 61 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Kampong D30B Laren D30A 3-1
Gooische D30A Rotterdam D30A 2-0
Cartouche D30A Kampong D30A 2-0
Klein Zwitserland D30A Pinoké D30A 2-2
Spandersbosch D30A Bloemendaal D30A 2-3
HDM D30A Amsterdam D30A 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Kampong D30A Spandersbosch D30A 1-1
Laren D30A HDM D30A 2-2
Rotterdam D30A Klein Zwitserland D30A 4-1
Amsterdam D30A Gooische D30A 4-3
Pinoké D30A Cartouche D30A 1-1
Bloemendaal D30A Kampong D30B 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Gooische D30A Laren D30A 5-1
Spandersbosch D30A Pinoké D30A 0-2
HDM D30A Kampong D30B 1-0
Klein Zwitserland D30A Amsterdam D30A 1-1
Kampong D30A Bloemendaal D30A 1-1
Cartouche D30A Rotterdam D30A 0-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pinoké D30A Kampong D30A 5-0
Kampong D30B Gooische D30A 2-4
Laren D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
Rotterdam D30A Spandersbosch D30A 5-0
Amsterdam D30A Cartouche D30A 11-1
Bloemendaal D30A HDM D30A 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Pinoké D30A Bloemendaal D30A 3-0
Klein Zwitserland D30A Kampong D30B 2-3
Spandersbosch D30A Amsterdam D30A 1-0
Kampong D30A Rotterdam D30A 1-1
Gooische D30A HDM D30A 0-0
Cartouche D30A Laren D30A 4-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Rotterdam D30A Pinoké D30A 4-0
Laren D30A Spandersbosch D30A 3-1
HDM D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
Bloemendaal D30A Gooische D30A 1-6
Cartouche D30A Kampong D30B 2-3
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
Amsterdam D30A Kampong D30A 6-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Spandersbosch D30A Kampong D30B 5-3
Kampong D30A Laren D30A 0-0
Klein Zwitserland D30A Gooische D30A 0-1
Rotterdam D30A Bloemendaal D30A 6-1
Pinoké D30A Amsterdam D30A 2-1
Cartouche D30A HDM D30A 0-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Laren D30A Pinoké D30A 0-3
Gooische D30A Cartouche D30A 3-1
Amsterdam D30A Rotterdam D30A 1-1
HDM D30A Spandersbosch D30A 4-1
Bloemendaal D30A Klein Zwitserland D30A 1-1
Kampong D30B Kampong D30A 2-5
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Cartouche D30A Klein Zwitserland D30A 1-3
Spandersbosch D30A Gooische D30A 3-5
Pinoké D30A Kampong D30B 4-2
Amsterdam D30A Bloemendaal D30A 0-2
Kampong D30A HDM D30A 1-1
Rotterdam D30A Laren D30A 5-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
HDM D30A Pinoké D30A 1-1
Cartouche D30A Bloemendaal D30A 2-1
Laren D30A Amsterdam D30A 0-2
Klein Zwitserland D30A Spandersbosch D30A 2-0
Gooische D30A Kampong D30A 3-2
Kampong D30B Rotterdam D30A 1-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Bloemendaal D30A Laren D30A 4-1
Pinoké D30A Gooische D30A 1-5
Rotterdam D30A HDM D30A 1-0
Kampong D30A Klein Zwitserland D30A 1-1
Spandersbosch D30A Cartouche D30A 0-2
ZONDAG 6 MAART 2022
Kampong D30B Amsterdam D30A 0-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Pinoké D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
Laren D30A Kampong D30B 3-1
Amsterdam D30A HDM D30A 1-1
Bloemendaal D30A Spandersbosch D30A 3-1
Rotterdam D30A Gooische D30A 0-2
Kampong D30A Cartouche D30A 1-1
ZONDAG 20 MAART 2022
HDM D30A Laren D30A 2-0
Klein Zwitserland D30A Rotterdam D30A 2-1
Cartouche D30A Pinoké D30A 1-4
Spandersbosch D30A Kampong D30A 0-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Bloemendaal D30A Kampong D30A 1-1
Amsterdam D30A Klein Zwitserland D30A 2-1
Rotterdam D30A Cartouche D30A 5-3
Laren D30A Gooische D30A 0-4
Kampong D30B HDM D30A 2-1
Pinoké D30A Spandersbosch D30A 4-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Cartouche D30A Amsterdam D30A 1-1
HDM D30A Bloemendaal D30A 3-1
Klein Zwitserland D30A Laren D30A 0-0
Gooische D30A Kampong D30B 4-1
WOENSDAG 6 APRIL 2022
Gooische D30A Amsterdam D30A 4-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Amsterdam D30A Spandersbosch D30A 5-2
Kampong D30B Klein Zwitserland D30A 2-2
Laren D30A Cartouche D30A 1-1
Rotterdam D30A Kampong D30A 0-0
HDM D30A Gooische D30A 0-1
Bloemendaal D30A Pinoké D30A 3-3
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Kampong D30A Pinoké D30A 2-1
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Kampong D30B Bloemendaal D30A 1-1
Spandersbosch D30A Rotterdam D30A 0-4
ZONDAG 24 APRIL 2022
Pinoké D30A Rotterdam D30A 1-3
Klein Zwitserland D30A HDM D30A 5-0
Spandersbosch D30A Laren D30A 5-1
Kampong D30A Amsterdam D30A 1-5
Kampong D30B Cartouche D30A 4-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Amsterdam D30A Pinoké D30A 7-2
Laren D30A Kampong D30A 1-1
Bloemendaal D30A Rotterdam D30A 0-1
HDM D30A Cartouche D30A 1-0
Kampong D30B Spandersbosch D30A 1-1
Gooische D30A Klein Zwitserland D30A 7-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Spandersbosch D30A HDM D30A 0-1
Klein Zwitserland D30A Bloemendaal D30A 3-0
Pinoké D30A Laren D30A 2-0
Rotterdam D30A Amsterdam D30A 1-1
Cartouche D30A Gooische D30A 1-1
Kampong D30A Kampong D30B 1-1
WOENSDAG 18 MEI 2022
Gooische D30A Bloemendaal D30A 2-0
DONDERDAG 19 MEI 2022
Rotterdam D30A Kampong D30B 1-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Laren D30A Rotterdam D30A 0-5
HDM D30A Kampong D30A 3-0
Gooische D30A Spandersbosch D30A 5-1
Klein Zwitserland D30A Cartouche D30A 1-3
Bloemendaal D30A Amsterdam D30A 1-1
Kampong D30B Pinoké D30A 2-0
ZONDAG 29 MEI 2022
Pinoké D30A HDM D30A 0-1
Bloemendaal D30A Cartouche D30A 1-2
Kampong D30A Gooische D30A 0-3
Spandersbosch D30A Klein Zwitserland D30A 2-5
Amsterdam D30A Laren D30A 5-2
ZONDAG 12 JUNI 2022
Cartouche D30A Spandersbosch D30A 1-0
Gooische D30A Pinoké D30A 4-0
Klein Zwitserland D30A Kampong D30A 7-0
Amsterdam D30A Kampong D30B 2-3
HDM D30A Rotterdam D30A 0-1
Laren D30A Bloemendaal D30A 5-2
Sponsors
H1 - Voordaan
zondag 14-8 thuis om 13:00 info
Agenda
Nog geen agenda punten.


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Erik Bieze
Amila Bos
Daan maurits Brouwer
Hanna van Heerde
Esther van Kessel
Danielle van Nes
Liv Oyens
Julie Schuiten