Header_1920_05.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_11.jpg Header_1920_04.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_08.jpg

Teams

Veteranen
Dames Veteranen 45A
Zaalhockey
Zaal Dames 2
Topklasse
Veteranen
Dames Veteranen A
Veteranen hoofdklasse
Dames Veteranen B
3e klasse
Dames Veteranen C
4e klasse
Senioren
Dames 1
Livera Hoofdklasse Hockey Dames
Dames 1 Goldcup
Goldcup - KO
Jong Dames 1
Jong 2e klasse
Zaalhockey
Zaal Dames 1
Hoofdklasse
Zaal Jong Dames
Topklasse
ZAAL Meisjes A12
Subtopklasse
ZAAL Meisjes A1
Topklasse
ZAAL Meisjes A3
3e klasse
ZAAL Meisjes A4
4e klasse
Jeugd
Meisjes A1
Landelijk
Meisjes A3
3e klasse
Meisjes A4
4e klasse
Meisjes A5
5e klasse
Meisjes A6
5e klasse
Meisjes B3
2e klasse
Meisjes B4
3e klasse
Zaalhockey
ZAAL Meisjes A2
1e klasse
ZAAL Meisjes B12
Subtopklasse
ZAAL Meisjes B2
Subtopklasse
ZAAL Meisjes B3
2e klasse
ZAAL Meisjes B4
3e klasse
ZAAL Meisjes B5
3e klasse
ZAAL Meisjes B6
4e klasse
ZAAL Meisjes B7
5e klasse
ZAAL Meisjes B8
5e klasse
Jeugd
Meisjes A2
2e klasse
Meisjes B2
1e klasse
Meisjes B5
4e klasse
Meisjes B7
5e klasse
Meisjes B8
6e klasse
Zaalhockey
ZAAL Meisjes B1
Topklasse
Jeugd
Meisjes B1
Landelijke Topklasse
Meisjes B6
5e klasse
Zaalhockey
ZAAL Meisjes C12
Subtopklasse
ZAAL Meisjes C1
Topklasse
ZAAL Meisjes C2
2e klasse
ZAAL Meisjes C3
2e klasse
ZAAL Meisjes C4
3e klasse
ZAAL Meisjes C5
4e klasse
ZAAL Meisjes C6
4e klasse
ZAAL Meisjes C7
5e klasse
Jeugd
Meisjes C1
Topklasse
Meisjes C2
2e klasse
Meisjes C3
2e klasse
Meisjes C4
3e klasse
Meisjes C5
4e klasse
Meisjes C6
4e klasse
Meisjes C7
5e klasse
Zaalhockey
ZAAL Meisjes D12
1e klasse
Jeugd
Meisjes D9
6e klasse
Zaalhockey
ZAAL Meisjes 8E1
1e klasse
ZAAL Meisjes D1
1e klasse
ZAAL Meisjes D2
1e klasse
ZAAL Meisjes D3
2e klasse
ZAAL Meisjes D4
3e klasse
ZAAL Meisjes D5
3e klasse
ZAAL Meisjes D6
4e klasse
ZAAL Meisjes D7
4e klasse
ZAAL Meisjes D8
6e klasse
ZAAL Meisjes D9
6e klasse
Jeugd
Meisjes D1
1e klasse
Meisjes D2
1e klasse
Meisjes D3
3e klasse
Meisjes D4
2e klasse
Meisjes D5
3e klasse
Meisjes D6
4e klasse
Meisjes D7
4e klasse
Meisjes D8
5e klasse
Meisjes E 8E1
1e klasse
Zaalhockey
ZAAL Meisjes 6E1
1e klasse
ZAAL Meisjes 6E2
1e klasse
ZAAL Meisjes 6E3
1e klasse
ZAAL Meisjes 6E4
1e klasse
ZAAL Meisjes 8E2
1e klasse
ZAAL Meisjes 8E3
1e klasse
ZAAL Meisjes 8E4
1e klasse
Jeugd
Meisjes E 6E1
1e klasse
Meisjes E 6E2
1e klasse
Meisjes E 6E3
1e klasse
Meisjes E 6E4
1e klasse
Meisjes E 6E5
1e klasse
Meisjes E 6E6
1e klasse
Meisjes E 6E7
1e klasse
Meisjes E 8E2
1e klasse
Meisjes E 8E3
1e klasse
Meisjes E 8E4
1e klasse
Meisjes E 8E5
1e klasse
Zaalhockey
ZAAL Meisjes F1
ZAAL Meisjes F2
Jeugd
Meisjes F1
1e klasse
Meisjes F2
1e klasse
Meisjes F3
1e klasse
Meisjes F4
1e klasse
Meisjes F5
1e klasse
Meisjes F6
1e klasse
Meisjes F7
1e klasse
Veteranen
Heren Veteranen A
Veteranen overgangsklasse
Heren Veteranen B
Veteranen 2e klasse
Heren Veteranen C
Veteranen 2e klasse
Heren Veteranen D
Veteranen 3e klasse
Heren Veteranen E
Veteranen 4e klasse
Heren Veteranen VL
1e klasse
Senioren
Heren 1
Promotieklasse
Heren 1 Goldcup
Goldcup - KO
Jong Heren 1
Jong 3e klasse
Zaalhockey
Zaal Jong Heren
2e klasse
Trimhockey
Trimleden senioren
1e klasse
Senioren
Jong Heren 2
Jong 4e klasse
Zaalhockey
Zaal Heren 1
Hoofdklasse
ZAAL Jongens A12
Subtopklasse
ZAAL Jongens A1
Topklasse
ZAAL Jongens A2
1e klasse
ZAAL Jongens A3
2e klasse
Jeugd
Jongens A1
Landelijk
Jongens A2
1e klasse
Jongens A3
2e klasse
Jongens A4
2e klasse
Jongens A5
3e klasse
Jongens A6
5e klasse
Zaalhockey
ZAAL Jongens B1
Topklasse
ZAAL Jongens B12
Subtopklasse
ZAAL Jongens B2
1e klasse
ZAAL Jongens B3
2e klasse
ZAAL Jongens B4
4e klasse
ZAAL Jongens B5
4e klasse
Jeugd
Jongens B1
Landelijke Subtopklasse
Jongens B2
1e klasse
Jongens B3
2e klasse
Jongens B4
4e klasse
Jongens B5
4e klasse
Zaalhockey
ZAAL Jongens C1
Subtopklasse
ZAAL Jongens C12
Subtopklasse
ZAAL Jongens C2
1e klasse
ZAAL Jongens C3
2e klasse
ZAAL Jongens C4
3e klasse
ZAAL Jongens C5
4e klasse
Jeugd
Jongens C1
Subtopklasse
Jongens C2
1e klasse
Jongens C3
2e klasse
Jongens C4
3e klasse
Jongens C5
4e klasse
Jongens D1
1e klasse
Zaalhockey
ZAAL Jongens D1
1e klasse
ZAAL Jongens D12
1e klasse
ZAAL Jongens D2
1e klasse
ZAAL Jongens D3
3e klasse
ZAAL Jongens D4
4e klasse
ZAAL Jongens D5
5e klasse
Jeugd
Jongens D2
1e klasse
Jongens D3
2e klasse
Jongens D4
4e klasse
Jongens D5
5e klasse
Zaalhockey
ZAAL Jongens 8E1
1e klasse
ZAAL Jongens 8E2
1e klasse
ZAAL Jongens 8E3
1e klasse
Jeugd
Jongens E 8E1
1e klasse
Jongens E 8E2
1e klasse
Jongens E 8E3
1e klasse
Zaalhockey
ZAAL Jongens 6E1
1e klasse
ZAAL Jongens 6E2
1e klasse
ZAAL Jongens 6E3
1e klasse
Jeugd
Jongens E 6E1
1e klasse
Jongens E 6E2
1e klasse
Jongens E 6E3
1e klasse
Jongens E 6E4
1e klasse
Jongens E 6E5
1e klasse
Jongens F3
1e klasse
Trainingsleden Jeugd
Blauwe Dolfijnen
Gele Leeuwen
Groene Krokodillen
Oranje Giraffen
Rode Pagegaaien
Roze Flamingos
Witte Ijsberen
Witte Tijgers
Zwarte Zwanen
G&L
GL1
Midden
GL2
Midden
GL3
Midden
GL4
Zaalhockey
ZAAL Jongens F1
ZAAL Jongens F2
ZAAL Jongens F3
Jeugd
Jongens F1
1e klasse
Jongens F2
1e klasse
Jongens F4
1e klasse
Jongens F5
1e klasse
Trainingsleden Jeugd
Kabouters Jongens
Kabouters Meisjes
Zaalhockey
ZAALBLOK
Sponsors
ZH1 - Almeerse
zaterdag 21-12 thuis om 15:00 info
ZD1 - SCHC
zaterdag 21-12 uit om 12:00 info
Agenda
9-12 Kerstdiners jeugd teams
16-12 Bestuursvergadering
22-12 Nationale Sportkampen Zaalhockeykamp
23-12 Géén zaaltraining in Kerstvakanti...
29-12 Extra zaaltraining D1


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Tim Bermentloo
Clover De Kool
Ellen Hazenberg-Stoffer
Livia Teuns
Klaas de Wal
Peti de Wit