Header_1920_04.jpg Header_1920_06.jpg Header_1920_02.jpg Header_1920_05.jpg Header_1920_08.jpg Header_1920_03.jpg Header_1920_09.jpg Header_1920_07.jpg Header_1920_01.jpg Header_1920_10.jpg Header_1920_11.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Karlijn Adank
Pam van Asperen
Daniëlle Bakker
Klaartje de Bruijn
Elin van Erk
Sophie Goorhuis
Caroline Hollema
Maxime Kerstholt
Florine Klinkhamer
Fleur Kok
Lisanne de Lange
Laura Marell
Mila Muyselaar
Macey de Ruiter
Bente van der Veldt
Eliza Vermeulen
Bieke Wijnmaalen

Ondersteuning Dames 1

Marc Materek
(Trainer/Coach)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9663.jpg
Serge Spoelstra
(Assistent coach)
Piteke Scheringa
(Manager)
Marit Pronker
(Performance trainer)
Joachim Hulscher
(Fysio)
Thom Fokker
(Videoanalyse)
D:\Internet\root\www\vhosts\lmhc.nl\httpdocs\files\ondersteunerfotos\9671.jpg
Bart van Gaalen
(Keepertrainer)

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D1 hdm D1 12:45
Den Bosch D1 Victoria D1
HGC D1 Laren D1 12:45
Hurley D1 Kampong D1 12:45
Oranje-Rood D1 Bloemendaal D1
SCHC D1 Pinoké D1 12:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Den Bosch D1 17 43 13 4 0 59 13 0
2 SCHC D1 17 40 12 4 1 65 19 0
3 Amsterdam D1 17 34 9 7 1 47 13 0
4 Oranje-Rood D1 17 31 9 4 4 38 25 0
5 Pinoké D1 17 27 9 0 8 24 39 0
6 Hurley D1 17 25 6 7 4 30 24 0
7 Kampong D1 17 24 7 3 7 38 36 0
8 hdm D1 17 18 5 3 9 26 33 0
9 Laren D1 17 17 4 5 8 23 37 0
10 Bloemendaal D1 17 16 4 4 9 21 42 0
11 Victoria D1 17 8 2 2 13 21 50 0
12 HGC D1 17 1 0 1 16 6 67 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei HGC D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
hdm D1 Hurley D1 1-1
Bloemendaal D1 Victoria D1 3-1
Kampong D1 Den Bosch D1 1-9
Laren D1 SCHC D1 0-5
Amsterdam D1 HGC D1 3-0
Pinoké D1 Oranje-Rood D1 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood D1 hdm D1 5-3
Den Bosch D1 Pinoké D1 1-0
HGC D1 Bloemendaal D1 0-1
SCHC D1 Amsterdam D1 1-1
Victoria D1 Kampong D1 3-3
Hurley D1 Laren D1 2-2
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
Amsterdam D1 Hurley D1 1-1
Kampong D1 Bloemendaal D1 2-3
Pinoké D1 Victoria D1 2-1
hdm D1 Den Bosch D1 0-3
SCHC D1 HGC D1 6-1
Laren D1 Oranje-Rood D1 1-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HGC D1 Kampong D1 1-5
Hurley D1 SCHC D1 3-3
Victoria D1 hdm D1 0-2
Oranje-Rood D1 Amsterdam D1 2-1
Bloemendaal D1 Pinoké D1 1-2
Den Bosch D1 Laren D1 4-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Amsterdam D1 Den Bosch D1 1-1
Laren D1 Victoria D1 3-1
SCHC D1 Oranje-Rood D1 2-1
Pinoké D1 Kampong D1 0-2
hdm D1 Bloemendaal D1 2-0
Hurley D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kampong D1 hdm D1 1-3
Oranje-Rood D1 Hurley D1 3-0
Den Bosch D1 SCHC D1 2-2
Bloemendaal D1 Laren D1 4-4
HGC D1 Pinoké D1 0-2
Victoria D1 Amsterdam D1 1-6
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Den Bosch D1 Bloemendaal D1 3-0
SCHC D1 hdm D1 4-0
HGC D1 Victoria D1 0-2
Hurley D1 Pinoké D1 4-1
Oranje-Rood D1 Kampong D1 1-2
Amsterdam D1 Laren D1 3-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Laren D1 Den Bosch D1 1-1
Pinoké D1 Bloemendaal D1 3-2
Kampong D1 HGC D1 6-1
hdm D1 Victoria D1 3-2
SCHC D1 Hurley D1 4-3
Amsterdam D1 Oranje-Rood D1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
hdm D1 Pinoké D1 0-1
SCHC D1 Victoria D1 6-0
Laren D1 Kampong D1 0-2
Hurley D1 Den Bosch D1 0-1
Amsterdam D1 Bloemendaal D1 8-0
Oranje-Rood D1 HGC D1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bloemendaal D1 SCHC D1 0-4
Den Bosch D1 Oranje-Rood D1 2-1
Pinoké D1 Laren D1 2-0
Victoria D1 Hurley D1 1-2
HGC D1 hdm D1 0-4
Kampong D1 Amsterdam D1 0-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Hurley D1 Bloemendaal D1 2-2
Laren D1 hdm D1 3-2
Oranje-Rood D1 Victoria D1 2-1
Den Bosch D1 HGC D1 7-0
Amsterdam D1 Pinoké D1 3-1
SCHC D1 Kampong D1 1-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Laren D1 HGC D1 3-1
Victoria D1 Den Bosch D1 1-7
Kampong D1 Hurley D1 1-2
Bloemendaal D1 Oranje-Rood D1 0-2
Pinoké D1 SCHC D1 1-8
hdm D1 Amsterdam D1 0-2
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Victoria D1 Bloemendaal D1 1-1
Hurley D1 hdm D1 2-1
Den Bosch D1 Kampong D1 3-2
HGC D1 Amsterdam D1 1-9
DONDERDAG 5 DECEMBER 2019
SCHC D1 Laren D1 4-1
VRIJDAG 6 DECEMBER 2019
Oranje-Rood D1 Pinoké D1 3-0
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
Pinoké D1 Den Bosch D1 0-8
Amsterdam D1 SCHC D1 2-0
Laren D1 Hurley D1 0-1
hdm D1 Oranje-Rood D1 2-2
Kampong D1 Victoria D1 3-2
Bloemendaal D1 HGC D1 1-0
ZONDAG 1 MAART 2020
Hurley D1 Amsterdam D1 1-1
Bloemendaal D1 Kampong D1 0-3
Victoria D1 Pinoké D1 2-4
Den Bosch D1 hdm D1 2-1
Oranje-Rood D1 Laren D1 2-1
HGC D1 SCHC D1 0-6
DONDERDAG 5 MAART 2020
Kampong D1 Oranje-Rood D1 2-2
VRIJDAG 6 MAART 2020
Bloemendaal D1 Den Bosch D1 2-4
hdm D1 SCHC D1 1-4
Pinoké D1 Hurley D1 1-0
Victoria D1 HGC D1 1-0
Laren D1 Amsterdam D1 1-1
ZONDAG 8 MAART 2020
Kampong D1 Pinoké D1 2-3
Victoria D1 Laren D1 1-3
Den Bosch D1 Amsterdam D1 1-1
Oranje-Rood D1 SCHC D1 2-5
Bloemendaal D1 hdm D1 1-1
HGC D1 Hurley D1 1-1
Sponsors
H1 - hdm
zondag 3-5 uit om n.n.b. info
D1 - HGC
zondag 3-5 uit om 12:45 info
Agenda
8-4 team meeting H1/video
10-4 team meeting H1/video
13-4 Paas brunch
15-4 team meeting H1/video
17-4 Patat op de "mat" E6 en E8 tallen


Steun de club en boek je vakantie via Booking.com


Zoeken
Vandaag jarig
Charlotte Bon
Sander Bos
Fenne Dijkstra
Stijn Eelsingh
Hidde Heijermans
Menko Hoekenga
Jan Mulder